Placówki oświatowe – żłobki modułowe w Gdańsku

 Home / Realizacje / Placówki oświatowe – żłobki modułowe w Gdańsku

Czterooddziałowe, energooszczędne żłobki modułowe

Dla wspólnej inwestycji w partnerstwie Miasta Gdańsk i Fundacji Pozytywne Inicjatywy realizujemy energooszczędne żłobki modułowe.


W chwili obecnej trwają prace na trzech obiektach; docelowo wybudujemy pięć budynków w dzielnicach: Gdańsk Osowa, Oliwa, Zaspa, Jasień, Piecki Migowo.


Każdy żłobek modułowy zostanie przygotowany do obsługi 100 dzieci, czyli łącznie stworzymy aż 500 nowych miejsc żłobkowych do końca 2021 roku. Fakt ten jest niespotykanym zjawiskiem, gdyż niewiele firm w kraju podejmuje się podobnych wyzwań w tak krótkim czasie.


Zaprojektowane przez nasze biuro projektowe placówki oświatowe posiadają cztery sale zabaw wraz z węzłami sanitarnymi, wspólną szatnię i część administracyjną z gabinetem dyrektora. Dla pracowników żłobka wydzieliliśmy pomieszczenie socjalne z przyległą szatnią oraz WC. Jednocześnie przewidywane jest zatrudnienie 22 osób jako personelu niezbędnego do prawidłowego funkcjonowania każdego żłobka modułowego.Dane techniczne żłobka modułowego:
- Ilość kondygnacji: 1 kondygnacja nadziemna z dachem płaskim + 1 z dachami skośnymi
- Wysokość budynku: 4,08 m (mierzona od poziomu przy wejściu do obiektu)
- Powierzchnia użytkowa: 438,66 m²
- Kubatura: 1688,67 m³
- Kategoria zagrożenia ludzi: ZL II
- Klasa odporności pożarowej: D

Fot. Andrzej Sipajło/Pozytywne Inicjatywy


Zapytaj nas o budynki użyteczności publicznej

Zachęcamy do skorzystania z bezpiecznego formularza kontaktowego. Prosimy o wypełnienie wszystkich wymaganych pól, a nasz doradca skontaktuje się z Państwem.

Kontakt

Ecologiq grupa Ekoinbud

ul.Geodetów 29

80-298 Gdańsk

Tel. +48 58 304 75 75

E-mail: biuro@ecologiq.pl

 

Oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. W materiałach reklamowych wykorzystano materiały graficzne Ekoinbud Sp. z o.o.