Placówki oświatowe - ekologiczny żłobek modułowy w Halinowie

 Home / Realizacje / Ekologiczny żłobek modułowy w Halinowie

Gminny żłobek Kraina Smyka wybudowany w zaledwie cztery miesiące

Nowoczesny żłobek w Halinowie wykonany w naszej technologii modułowej drewnianej powstał przy dofinansowaniu z programu Maluch+. Przy rozpoczęciu prac budowlanych obecni byli: minister środowiska, Henryk Kowalczyk oraz burmistrz Halinowa, Adam Ciszkowski. W energooszczędnym budynku zaprojektowaliśmy cztery sale zabaw wraz z węzłami sanitarnymi i salą do spania, szatnię oraz część administracyjną z gabinetem pielęgniarki. Po zaledwie 4 miesiącach żłobek modułowy był przygotowany do odbioru, a edukację podjęło w nim 100 dzieci w wieku od 1 do 4 lat.


Wysoka energooszczędność obiektu, jakim jest żłobek modułowy w Halinowie pozwala na znaczne oszczędności w zakresie ogrzewania i ochładzania budynku.


Warto wspomnieć, iż podczas rozpoczęcia prac montażowych, minister środowiska, w ramach projektu strategicznego „Budownictwo drewniane” podpisał porozumienie o współpracy z wybranymi stowarzyszeniami mającymi merytorycznie wspierać projekt.


Prezentowany żłobek podobnie, jak wybrane placówki oświatowe został zrealizowany w systemie przetargowym "Zaprojektuj i wybuduj".


Dane techniczne żłobka modułowego w Halinowie:
- Powierzchnia użytkowa: 712,30 m²
- Kubatura: 2866,68 m³

Zapytaj nas o budynki użyteczności publicznej

Zachęcamy do skorzystania z bezpiecznego formularza kontaktowego. Prosimy o wypełnienie wszystkich wymaganych pól, a nasz doradca skontaktuje się z Państwem.

* pola obowiązkowe


Kontakt

Ecologiq grupa Ekoinbud

ul.Geodetów 29

80-298 Gdańsk

Tel. +48 58 304 75 75

E-mail: biuro@ecologiq.pl

 

Oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. W materiałach reklamowych wykorzystano materiały Domy z Wizją oraz Ekoinbud sp. z o.o