Nowoczesne przedszkole modułowe i żłobek modułowy w Warszawie

 Home / Realizacje / Zespół przedszkolno-żłobkowy w Warszawie

Prefabrykowany budynek Zespołu Przedszkolno-Żłobkowego na Bemowie

Rozpoczynamy realizację nowoczesnego przedszkola modułowego z oddziałami żłobkowymi w warszawskiej dzielnicy Bemowo. Dwukondygnacyjny budynek z prefabrykatów drewnianych o powierzchni użytkowej 2 330 m2 będzie przeznaczony łącznie dla 250 dzieci. Część przedszkolna zajmie sześć oddziałów, natomiast żłobkowa - cztery. Placówka powstanie w miejscu aktualnie działającego przedszkola nr 320.


Realizacja inwestycji zakłada w pierwszej kolejności wybudowanie nowego obiektu przedszkolnego, do którego zostaną przeniesione dzieci z dotychczas działającego przedszkola. Następnie istniejący budynek oświatowy zostanie rozebrany, a w jego miejscu powstanie ekologiczny żłobek modułowy. Zespół przedszkolno-żłobkowy zostanie wybudowany w całości w naszej energooszczędnej technologii prefabrykowanej, która zapewni niskie koszty eksploatacji budynku.


Rozbiórka i budowa nowego obiektu wraz z zagospodarowaniem terenu i niezbędną infrastrukturą zajmie nam niecałe 15 miesięcy.


Charakterystyczne parametry techniczne zespołu przedszkolno-żłobkowego:
- Liczba kondygnacji: 2 kondygnacje nadziemne
- Powierzchnia użytkowa: 2275,25 m²
- Powierzchnia zabudowy: 1451,58 m²
- Kubatura: 10384 m³
- Kategoria zagrożenia ludzi: ZL II

Zapytaj nas o budynki użyteczności publicznej

Zachęcamy do skorzystania z bezpiecznego formularza kontaktowego. Prosimy o wypełnienie wszystkich wymaganych pól, a nasz doradca skontaktuje się z Państwem.

Kontakt

Ecologiq grupa Ekoinbud

ul.Geodetów 29

80-298 Gdańsk

Tel. +48 58 304 75 75

E-mail: biuro@ecologiq.pl

 

Oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. W materiałach reklamowych wykorzystano materiały graficzne Ekoinbud Sp. z o.o.