Placówki oświatowe - Żłobek modułowy w Warszawie

 Home / Realizacje / Żłobek modułowy w Warszawie

Ekologiczny żłobek modułowy w dzielnicy Ursus

W Warszawie, przy ulicy Dzieci Warszawy wybudowaliśmy nowoczesny żłobek modułowy dla 175 dzieci.

Energooszczędny budynek oświatowy o pow. użytkowej 1 541 m² składa się z siedmiu oddziałów żłobkowych, pomieszczeń administracyjnych, własnej kuchni i zaplecza technicznego umożliwiającego samodzielne funkcjonowanie obiektu. Każda sala posiada ściankę mobilną rozdzielającą oddział na część sypialnianą i strefę zabaw. Jednocześnie przy każdej sali, zgodnie z wymaganiami "Zespołu Żłobków Warszawskich", została zlokalizowana wydawalnia posiłków i zmywalnia naczyń.

Wszystkie sale oddziałowe zostały umieszczone od dobrze nasłonecznionej, południowo-wschodniej strony. Każda z nich posiada również duży taras przykryty wspartym na słupach i ryglach drewnianych zadaszeniem. Elewacje zostały wykończone płytą cementowo-drzazgową.

Nowoczesny żłobek modułowy korzysta z odnawialnych źródeł energii – paneli fotowoltaicznych i pompy ciepła, które w znacznym stopniu pokrywają zapotrzebowanie obiektu na ciepłą wodę oraz energię elektryczną. Na terenie placówki został również umiejscowiony plac zabaw wraz z terenem zieleni, na którym założone są ogrody deszczowe.Charakterystyczne parametry techniczne żłobka modułowego
- Ilość kondygnacji: 1 kondygnacja nadziemna
- Wysokość budynku: 4,07 m
- Długość budynku: 84,68 m
- Szerokość budynku: 22,66 m
- Powierzchnia użytkowa: 1541,41 m²
- Kubatura: 7094,82 m³
- Kategoria zagrożenia ludzi: ZL II

Zapytaj nas o budynki użyteczności publicznej

Zachęcamy do skorzystania z bezpiecznego formularza kontaktowego. Prosimy o wypełnienie wszystkich wymaganych pól, a nasz doradca skontaktuje się z Państwem.

Kontakt

Ecologiq grupa Ekoinbud

ul.Geodetów 29

80-298 Gdańsk

Tel. +48 58 304 75 75

E-mail: biuro@ecologiq.pl

 

Oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. W materiałach reklamowych wykorzystano materiały graficzne Ekoinbud Sp. z o.o.