Placówki oświatowe - Przedszkole ekologiczne nr 83 w Gdańsku

 Home / Realizacje / Przedszkole ekologiczne nr 83 w Gdańsku

Nowoczesne przedszkole modułowe Kolorowe Kredki w Gdańsku

Dziewięciomodułowe przedszkole ekologiczne w technologii energooszczędnej prefabrykowanej o powierzchni blisko 1600 mkw. przy ul. Płk. Dąbka w Gdańsku.


Obiekt składa się z siedmiu modułów, w których znajdują się sale dydaktyczne dla 175 dzieci i dwóch modułów, w których mieści się wielofunkcyjna sala zabawowo-ruchowa wykorzystywana rotacyjnie przez wszystkie grupy przedszkolaków. W każdym oddziale do dyspozycji przedszkolaków została oddana sala zajęć z wyjściem na taras, szatnia oraz przylegający bezpośrednio do sali oddziału sanitariat. W prefabrykowanym budynku znajdują się również pomieszczenia administracyjno-socjalne, techniczne i stołówka. Nowoczesne przedszkole Kolorowe Kredki nie posiada barier architektonicznych.


Nowo wybudowane przedszkole modułowe nr 83 razem z dziećmi, rodzicami i pracownikami przedszkola otworzył ówczesny prezydent Gdańska, Paweł Adamowicz.

Zapytaj nas o budynki użyteczności publicznej

Zachęcamy do skorzystania z bezpiecznego formularza kontaktowego. Prosimy o wypełnienie wszystkich wymaganych pól, a nasz doradca skontaktuje się z Państwem.

* pola obowiązkowe


Kontakt

Ecologiq grupa Ekoinbud

ul.Geodetów 29

80-298 Gdańsk

Tel. +48 58 304 75 75

E-mail: biuro@ecologiq.pl

 

Oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. W materiałach reklamowych wykorzystano materiały Domy z Wizją oraz Ekoinbud sp. z o.o