Placówki oświatowe - Przedszkole modułowe w gminie Pruszcz Gdański

 Home / Realizacje / Energooszczędny budynek

Ośmiooddziałowe Pozytywne Przedszkole w Juszkowie

Dla wspólnej inwestycji w partnerstwie Gminy Pruszcz Gdański oraz Fundacji Pozytywne Inicjatywy realizujemy budowę nowoczesnego przedszkola modułowego w Juszkowie.Nowoczesny i energooszczędny budynek o powierzchni użytkowej 877 m2 będzie zawierał m.in. osiem oddziałów wraz z węzłami sanitarnymi, szatnię i część administracyjną.W stosunku do naszego standardowego projektu, który zakłada cztery oddziały, będzie to „podwójny” budynek przedszkolny zapewniający opiekę i edukację aż 200 dzieciom. Przedszkole modułowe przy ul. Zakątek będzie placówką publiczną i powszechnie dostępną w ramach sieci przedszkolnej Gminy Pruszcz Gdański. Organem prowadzącym będzie Fundacja Pozytywne Inicjatywy w ścisłej współpracy z gminą. Obiekt rozpocznie swoje działanie już 1 września 2023 roku.

Zapytaj nas o budynki użyteczności publicznej

Zachęcamy do skorzystania z bezpiecznego formularza kontaktowego. Prosimy o wypełnienie wszystkich wymaganych pól, a nasz doradca skontaktuje się z Państwem.

Kontakt

Ecologiq grupa Ekoinbud

ul.Geodetów 29

80-298 Gdańsk

Tel. +48 58 304 75 75

E-mail: biuro@ecologiq.pl

 

Oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. W materiałach reklamowych wykorzystano materiały graficzne Ekoinbud Sp. z o.o.