Przedszkole modułowe w Serocku

 Home / Realizacje / Modernizacja i rozbudowa przedszkola gminnego

Ekologiczny budynek prefabrykowany - rozbudowa przedszkola w Zegrzu

W Zegrzu przy ul. Oficerskiej rozbudowujemy i gruntownie modernizujemy gminne przedszkole, dzięki czemu powstanie nowy żłobek.


Nasze zadanie polega na przebudowie istniejącego budynku przedszkola w celu dostosowania go na potrzeby żłobka oraz rozbudowa obiektu o nową część przedszkolną, wzniesioną w naszej energooszczędnej technologii prefabrykacji drewnianej. W nowej części zlokalizujemy sale dydaktyczne wraz z pomieszczeniami pomocniczymi oraz kotłownią i pomieszczeniami kuchni.


Realizację inwestycji przeprowadzamy w dwóch etapach:


- Etap I – rozbudowa istniejącego budynku o część przedszkolną – kompleksowa budowa części nowoprojektowanej, wraz z wykonaniem robót montażowych, wykończeniowych i instalacją wyposażenia;
- Etap II – po umożliwieniu prowadzenia zajęć dydaktycznych dla 4 grup przedszkolnych w nowej części, przeprowadzenie robót budowlanych w istniejącym budynku mających na celu utworzenie w nim żłobka dla 28 dzieci wraz wykonaniem robót montażowych, wykończeniowych i instalacją wyposażenia oraz docelowym zagospodarowaniem terenu.

Realizacja przedszkola modułowego z oddziałami żłobkowymi odbywa się w formule zaprojektuj i wybuduj

Zapytaj nas o budynki użyteczności publicznej

Zachęcamy do skorzystania z bezpiecznego formularza kontaktowego. Prosimy o wypełnienie wszystkich wymaganych pól, a nasz doradca skontaktuje się z Państwem.

Kontakt

Ecologiq grupa Ekoinbud

ul.Geodetów 29

80-298 Gdańsk

Tel. +48 58 304 75 75

E-mail: biuro@ecologiq.pl

 

Oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. W materiałach reklamowych wykorzystano materiały graficzne Ekoinbud Sp. z o.o.