Placówki oświatowe – przedszkole modułowe z oddziałami żłobkowymi

 Home / Realizacje / Prefabrykowany żłóbek

Energooszczędny budynek przedszkola i żłobka w Elblągu

Zaprojektowaliśmy i wykonujemy budowę energooszczędnego, modułowego budynku przedszkola z oddziałami żłobkowymi wraz z wyposażeniem oraz zagospodarowaniem terenu przy ul. Mielczarskiego w Elblągu


Nowoczesne przedszkole modułowe z oddziałami żłobkowymi powstaje na terenie dotychczasowego przedszkola z lat siedemdziesiątych ubiegłego stulecia, które okazało się niewystarczająco komfortowe dla dzieci. Miasto Elbląg postanowiło całkowicie zlikwidować stary obiekt na rzecz nowoczesnego, energooszczędnego i ekologicznego.


Kompleks przewidziany dla 210 dzieci składa się z sześciu oddziałów przedszkolnych po 25 dzieci każdy oraz trzech 20-osobowych oddziałów żłobkowych. W projekcie przewidzieliśmy modułowe oddziały żłobkowe z własną rozdzielnią i zmywalnią oraz zaaranżowanym kącikiem do spożywania posiłków na sali dziennej. Należy wspomnieć, iż oddziały żłobkowe to zupełnie nowe miejsca dla milusińskich w Elblągu.


Poza salami dydaktyczno-zabawowymi zaprojektowaliśmy m.in. pomieszczenia do gimnastyki, rytmiki, gabinety psychologa, pedagoga i logopedy, a także salę do zajęć sensorycznych, terapii pedagogicznej i socjoterapii. Wykonujemy również całkowicie nowe zagospodarowanie terenu z nowymi placami zabaw oraz ogrodami sensorycznymi dla najmłodszych. Nowoczesny obiekt modułowy standardowo będzie dopasowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.


Dane techniczne przedszkola modułowego z oddziałami żłobkowymi:
- Ilość kondygnacji: 1
- Konstrukcja dachu: płaski
- Powierzchnia zabudowy: 1936,1 m²
- Powierzchnia całkowita użytkowa: 1788,1 m²
- Wysokość kondygnacji: 3.00 m

Zapytaj nas o budynki użyteczności publicznej

Kontakt

Ecologiq grupa Ekoinbud

ul.Geodetów 29

80-298 Gdańsk

Tel. +48 58 304 75 75

E-mail: biuro@ecologiq.pl

 

Oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. W materiałach reklamowych wykorzystano materiały graficzne Ekoinbud Sp. z o.o.