Placówki oświatowe – Przedszkole modułowe z oddziałem żłobkowym w Siennicy Różanej

 Home / Realizacje / Nowoczesny budynek oświatowy w pow. lubelskim

Nowoczesny budynek oświatowy w pow. lubelskim

Projektujemy i będziemy realizowali budowę energooszczędnego przedszkola modułowego z oddziałem żłobkowym w gminie Siennica Różana. Nowoczesny obiekt oświatowy powstanie w okolicach urzędu gminy, nieopodal szkoły podstawowej.

Prefabrykowany budynek o powierzchni blisko 1100 m2 będzie posiadał cztery oddziały przedszkolne dla 100 dzieci oraz jeden żłobkowy dla 24 najmłodszych.

Poza budową obiektu, inwestycja przewiduje wykonanie placów zabaw oraz pełnej infrastruktury technicznej. Planowana jest również budowa parkingu dla samochodów i rowerów, a także montaż ławek i pozostałych elementów małej architektury. Cały teren należący do placówki zostanie ogrodzony i oświetlony.

Prezentowany obiekt modułowy podobnie, jak wybrane placówki oświatowe jest realizowany w systemie przetargowym "Zaprojektuj i wybuduj", a czas na jego realizację wynosi 28 miesięcy. Koszt inwestycji wynosi 11 700 tys. zł, z czego większość środków pochodzi z Programu Inwestycji Strategicznych "Polski Ład".

Zapytaj nas o budynki użyteczności publicznej

Zachęcamy do skorzystania z bezpiecznego formularza kontaktowego. Prosimy o wypełnienie wszystkich wymaganych pól, a nasz doradca skontaktuje się z Państwem.

Kontakt

Ecologiq grupa Ekoinbud

ul.Geodetów 29

80-298 Gdańsk

Tel. +48 58 304 75 75

E-mail: biuro@ecologiq.pl

 

Oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. W materiałach reklamowych wykorzystano materiały graficzne Ekoinbud Sp. z o.o.