Placówki oświatowe – Przedszkole modułowe z oddziałem żłobkowym w Siennicy Różanej

 Home / Realizacje / Nowoczesny budynek oświatowy w pow. lubelskim

Nowoczesny budynek oświatowy w pow. lubelskim

Projektujemy i będziemy realizowali budowę energooszczędnego przedszkola modułowego z oddziałem żłobkowym w gminie Siennica Różana. Nowoczesny obiekt oświatowy powstanie w okolicach urzędu gminy, nieopodal szkoły podstawowej, bezpośrednio nad rzeką Siennicą na terenach dawnego założenia dworsko-parkowego.

Prefabrykowany budynek o powierzchni blisko 1055 m² będzie posiadał cztery oddziały przedszkolne dla 100 dzieci otwarte na południe i widok na rzekę. Sala przeznaczona na 1 oddział żłobkowy dla 24 dzieci oraz 2 odrębne sale do leżakowania zlokalizowano we wschodniej części budynku z widokiem na starodrzew parkowy. W skrzydle północnym umieszczono pomieszczenia administracji budynku oraz salę wielofunkcyjną z oknami skierowanymi na zabytkową aleję starodrzewu.

W poszanowaniu dla okolicznej, zabytkowej zabudowy, elewacja budynku została zaprojektowana w delikatnej kolorystyce z elementami drewna i zastosowaniem małej architektury w formie drewnianych pergol.

Poza budową obiektu modułowego, inwestycja przewiduje wykonanie placów zabaw oraz pełnej infrastruktury technicznej. Planowana jest również budowa parkingu dla samochodów i rowerów, a także montaż ławek i pozostałych elementów małej architektury. Cały teren należący do placówki zostanie ogrodzony i oświetlony.

Prezentowany obiekt modułowy podobnie, jak wybrane placówki oświatowe jest realizowany w systemie przetargowym "Zaprojektuj i wybuduj", a czas na jego realizację wynosi 28 miesięcy. Koszt inwestycji wynosi 11 700 tys. zł, z czego większość środków pochodzi z Programu Inwestycji Strategicznych "Polski Ład".

Zapytaj nas o budynki użyteczności publicznej

Zachęcamy do skorzystania z bezpiecznego formularza kontaktowego. Prosimy o wypełnienie wszystkich wymaganych pól, a nasz doradca skontaktuje się z Państwem.

Kontakt

Ecologiq grupa Ekoinbud

ul.Geodetów 29

80-298 Gdańsk

Tel. +48 58 304 75 75

E-mail: biuro@ecologiq.pl

 

Oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. W materiałach reklamowych wykorzystano materiały graficzne Ekoinbud Sp. z o.o.