Budynki modułowe – przedszkole modułowe, poradnia i biuro

 Home / Realizacje / Prefabrykowane przedszkole

Energooszczędny budynek użyteczności publicznej w Gdańsku

Zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy budowę energooszczędnego budynku modułowego o pow. użytkowej 1 180 m2 wraz z infrastrukturą i małą architekturą. Obiekt przy ul. Ptasiej w Gdańsku mieści integracyjne przedszkole modułowe dla 40 dzieci, ośrodek edukacyjno-rehabilitacyjny oraz przestrzeń biurową. Na najniższej kondygnacji znajduje się garaż dla samochodów osobowych.


Prezentowany budynek zaprojektowaliśmy w formie zwartej bryły o prostym układzie funkcjonalnym i użytkowym. Wszystkie kondygnacje są dostępne dla osób niepełnosprawnych poprzez klatkę schodową wyposażoną w dźwig windowy o dogodnych gabarytach kabiny wewnętrznej. Jednocześnie na zewnątrz zaprojektowaliśmy układ chodników umożliwiających poruszanie się i dojście do budynku osobom niepełnosprawnym, zarówno z parkingu zlokalizowanego na najniższej kondygnacji jak i od ul. Cieszyńskiego. Elewacje naszego budynku modułowego zostały wykończone płytami włóknocementowymi (budynek) oraz tynkami (klatka schodowa).


Dane funkcjonalno-powierzchniowe budynku modułowego:
- Parter – przedszkole 286,63 m²
- I piętro – poradnia psychologiczno-pedagogiczna 279,92 m²
- II piętro – przestrzeń biurowa 283,68 m²

Zapytaj nas o budynki użyteczności publicznej

Zachęcamy do skorzystania z bezpiecznego formularza kontaktowego. Prosimy o wypełnienie wszystkich wymaganych pól, a nasz doradca skontaktuje się z Państwem.

Kontakt

Ecologiq grupa Ekoinbud

ul.Geodetów 29

80-298 Gdańsk

Tel. +48 58 304 75 75

E-mail: biuro@ecologiq.pl

 

Oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. W materiałach reklamowych wykorzystano materiały graficzne Ekoinbud Sp. z o.o.