Placówki oświatowe – przedszkole w Borkowie

 Home / Realizacje / Przedszkole modułowe w Borkowie

Energooszczędny budynek przedszkola - rozbudowa

Projektujemy i przebudowujemy gminne przedszkole w Borkowie. Na zlecenie gminy Pruszcz Gdański zaprojektujemy i wykonamy przebudowę przedszkola przy ul. Akacjowej w Borkowie wraz z infrastrukturą techniczną i małą architekturą.W ramach inwestycji powstaną cztery dodatkowe sale, w których będą mogły być prowadzone zajęcia dla 100 dzieci. Zwolni się tym samym dodatkowa przestrzeń w budynku szkoły podstawowej, co może pozwolić na uniknięcie systemu trójzmianowego. Dobudowany dwukondygnacyjny obiekt zostanie połączony z budynkiem szkoły specjalnym parterowym łącznikiem. Powierzchnia użytkowa nowego, energooszczędnego budynku wyniesie 558 m².Szczegółowe prace w ramach inwestycji: przygotowanie dokumentacji projektowej wraz z wykonaniem robót budowlanych oraz dostawa i montaż elementów wyposażenia obiektu. Podjęliśmy się realizacji zadania w wyjątkowo krótkim czasie wynoszącym zaledwie 10 miesięcy.Inwestycja jest realizowana w systemie przetargowym "Zaprojektuj i wybuduj".

Zapytaj nas o budynki użyteczności publicznej

Zachęcamy do skorzystania z bezpiecznego formularza kontaktowego. Prosimy o wypełnienie wszystkich wymaganych pól, a nasz doradca skontaktuje się z Państwem.

Kontakt

Ecologiq grupa Ekoinbud

ul.Geodetów 29

80-298 Gdańsk

Tel. +48 58 304 75 75

E-mail: biuro@ecologiq.pl

 

Oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. W materiałach reklamowych wykorzystano materiały graficzne Ekoinbud Sp. z o.o.