Przedszkole ekologiczne w Warszawie

 Home / Realizacje / Przedszkole ekologiczne w Warszawie

Nowoczesne przedszkole modułowe w centrum stolicy Polski

Wybudowane w naszej energooszczędnej technologii modułowej opartej o prefabrykowane konstrukcje drewniane przedszkole ekologiczne dla 150 dzieci. Na parterze, oprócz oddziałów przedszkolnych znajduje się wielofunkcyjna sala gimnastyczna, kuchnia z jadalnią oraz szatnia, natomiast wyżej umieściliśmy pomieszczenia administracyjno-socjalne wraz z gabinetami terapii pedagogicznej, psychologicznej i logopedycznej. Elewacje zaprojektowane adekwatnie do struktury budynku, z uwzględnieniem wysokich parametrów termicznych, niosą przekaz dbałości o środowisko naturalne i niskie zużycie energii. Przedszkole modułowe w Warszawie zajmuje powierzchnię 1215 mkw.


Energooszczędność dwukondygnacyjnego obiektu charakteryzującego się doskonałymi parametrami termicznymi poparta jest niskim współczynnikiem przenikania ciepła (U>0,14 W/m²K), który potwierdza wysokie oszczędności w ogrzewaniu.

Zapytaj nas o budynki użyteczności publicznej

Kontakt

Ecologiq grupa Ekoinbud

ul.Geodetów 29

80-298 Gdańsk

Tel. +48 58 304 75 75

E-mail: biuro@ecologiq.pl

 

Oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. W materiałach reklamowych wykorzystano materiały graficzne Ekoinbud Sp. z o.o.