+48 58 304 75 75

Prefabrykowany żłóbek

 Home / Realizacje / Prefabrykowany żłóbek

Prefabrykowany trzyoddziałowy żłóbek w Gdańsku

Energooszczędne przedszkole przy ul. Srebrnej w Gdańsku prawie gotowe. Zakończyliśmy etapy montażu prefabrykatów i instalacji oraz pokrycia dachowego i elewacji zewnętrznej. Aktualnie wykończamy wnętrza oraz zagospodarowujemy teren przy budynku. Już wkrótce w nowoczesnym, ekologicznym przedszkolu zagości 150 gdańskich milusińskich.


Już za kilka miesięcy w nowoczesnym i przyjaznym środowisku przedszkolu zagości ponad 150 milusińskich z Gdańska i okolic. Budynek zaprojektowany został w całości w naszej pracowni projektowej jako jednokondygnacyjny ze skośnym dachem. Obiekt składać się będzie z 12 symetrycznych modułów konstrukcyjnych, ustawionych liniowo wzdłuż głównego korytarza, po obu jego stronach.


W budynku zaplanowaliśmy 6 oddziałów przedszkolnych. Każdy z nich zawierać będzie salę zabaw, węzeł sanitarny, zaplecze na pomoce dydaktyczne i leżaki oraz szatnię. Ściany przedszkola zostały zaprojektowane w konstrukcji opartej o drewno lite (KVH) wraz z izolacją termiczną z wełny z naturalnych włókien drzewnych firmy STEICO. Elewacja posiadać będzie dodatkową warstwę 5 cm twardej wełny mineralnej, co pozwoli znacznie obniżyć koszty związane z ogrzewaniem. Stropy nad piętrem zostały zaprojektowane z wykorzystaniem belki dwuteowej. Materiał ten doskonale sprawdza się na duże rozpiętości a te, w przypadku przedszkola, sięgają nawet 8 mb. Całość została zaizolowana materiałem naturalnym w formie wdmuchiwanej STEICO ZELL co pozwoliło nam uzyskać świetny współczynnik przenikania ciepła na poziomie 0,12 W/m²K.

Ecologiq

  •   BIURO
         ul. Geodetów 29
         80-298 Gdańsk
  •   +48 58 304 75 75
  •   +48 58 304 75 75
  •   info@ecologiq.pl

 

Oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. W materiałach reklamowych wykorzystano materiały Domy z Wizją oraz Ekoinbud sp. z o.o