Budowa energooszczędnego domu prefabrykowanego w pod Trójmiastem

 Home / Realizacje / Dom modułowy pod Trójmiastem

Nowoczesny dom modułowy w powiecie gdańskim

W województwie pomorskim realizujemy budowę jednorodzinnego domu prefabrykowanego o powierzchni użytkowej 144 m2. Dwukondygnacyjny budynek powstaje w energooszczędnej technologii Ecologiq w oparciu o projekt Rodzinny .


Parter budynku został rozdzielony na dwa niezależne lokale użytkowe (moduły) posiadające odrębne wejścia. Jedno z nich jest przeznaczone na użytek osoby starszej. Znajdziemy tu obszerną przestrzeń dzienną, na którą składają się salon, kuchnia i jadalnia, łazienkę przystosowaną dla osób niepełnosprawnych oraz sypialnię. Drugi lokal jest przeznaczony na potrzeby 3-4 osobowej rodziny i z jego poziomu dostępne jest użytkowe poddasze mieszczące dwa przestronne pokoje, łazienkę, sypialnię główną, gabinet oraz dostępną z korytarza garderobę. Na parterze natomiast znajduje się strefa dzienna z jadalnią, salonem i półotwartą kuchnią oraz toaleta.


Przejście między lokalami modułowego domu z prefabrykatów odbywa się poprzez niewielkie pomieszczenie techniczne.


Wyposażenie techniczne prefabrykowanego budynku:


- źródło ciepła i przygotowanie ciepłej wody użytkowej - pompa ciepła typu powietrze-woda wraz ze zbiornikiem ciepłej wody użytkowej o pojemności 200l.
- wentylacja: mechaniczna z urządzeniem do odzysku ciepła z wywiewanego powietrza (rekuperator)

Kontakt

Ecologiq grupa Ekoinbud

ul.Geodetów 29

80-298 Gdańsk

Tel. +48 58 304 75 75

E-mail: biuro@ecologiq.pl

 

Oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. W materiałach reklamowych wykorzystano materiały graficzne Ekoinbud Sp. z o.o.