Placówki oświatowe - Przedszkole ekologiczne w Warszawie

 Home / Realizacje / Nowoczesne przedszkole ekologiczne nr 443 w Warszawie

Nowoczesne przedszkole ekologiczne nr 443 w Warszawie

Publiczne przedszkole modułowe przy ul. Parowcowej w warszawskiej dzielnicy Włochy zostało zaprojektowane w oparciu o najnowsze trendy w dziedzinie designu oraz ekologii. Obiekt składa się z sześciu oddziałów przedszkolnych przeznaczonych łącznie dla 150 dzieci. Każdy z nich spełnia normy europejskie wymagane dla placówek przedszkolnych.

W wyniku współpracy z generalnym wykonawcą, naszym zadaniem było opracowanie projektu konstrukcyjnego, przeprowadzenie procesu prefabrykacji oraz montażu na placu budowy. W pierwotnej formie projekt zakładał wykonanie budynku w oparciu o konstrukcję stalową – zaproponowaliśmy bardziej ekologiczny budulec, jakim jest drewno.

Energooszczędne przedszkole nr 443 posiada 850 mkw. powierzchni użytkowej. Zamieszczone zdjęcia zostały wykonane dzięki uprzejmości inwestora.


Zapytaj nas o budynki użyteczności publicznej

Zachęcamy do skorzystania z bezpiecznego formularza kontaktowego. Prosimy o wypełnienie wszystkich wymaganych pól, a nasz doradca skontaktuje się z Państwem.

* pola obowiązkowe


Kontakt

Ecologiq grupa Ekoinbud

ul.Geodetów 29

80-298 Gdańsk

Tel. +48 58 304 75 75

E-mail: biuro@ecologiq.pl

 

Oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. W materiałach reklamowych wykorzystano materiały Domy z Wizją oraz Ekoinbud sp. z o.o