+48 58 304 75 75

Prefabrykowane przedszkole

 Home / Realizacje / Prefabrykowane przedszkole

Nowoczesne przedszkole energooszczędne nr 80 w Gdańsku

Przedszkole modułowe przy ul. Srebrnej w Gdańsku jest doskonałym przykładem połączenia ekologii i nowoczesnego designu. Budynek składa się z 12 symetrycznych modułów konstrukcyjnych, ustawionych liniowo wzdłuż głównego korytarza, po obu jego stronach. W obiekcie znajduje się 6 oddziałów przedszkolnych przeznaczonych dla 150 dzieci. Każdy z nich zawiera salę zabaw, węzeł sanitarny, zaplecze na pomoce dydaktyczne i leżaki oraz szatnię.


Ściany przedszkola zostały zaprojektowane w konstrukcji opartej o drewno lite KVH wraz z izolacją termiczną z wełny z naturalnych włókien drzewnych firmy STEICO. Elewacja posiada dodatkową warstwę 5 cm twardej wełny mineralnej, co pozwala znacznie obniżyć koszty związane z ogrzewaniem. Stropy nad piętrem zostały zaprojektowane z wykorzystaniem belki dwuteowej. Materiał ten doskonale sprawdza się na duże rozpiętości a te, w przypadku przedszkola, sięgają nawet 8 mb.


Całość budynku została zaizolowana materiałem naturalnym w formie wdmuchiwanej STEICO ZELL, co pozwoliło nam uzyskać doskonały współczynnik przenikania ciepła na poziomie 0,12 W/m²K.

Przedszkole nr 80 podobnie, jak nasze pozostałe przedszkola modułowe zostało zaprojektowane w całości w naszej pracowni projektowej.

Kontakt

Ecologiq grupa Ekoinbud

ul.Geodetów 29

80-298 Gdańsk

Tel. +48 58 304 75 75

E-mail: biuro@ecologiq.pl

 

Oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. W materiałach reklamowych wykorzystano materiały Domy z Wizją oraz Ekoinbud sp. z o.o