Placówki oświatowe – Nowoczesna szkoła modułowa w Kościerzynie

 Home / Realizacje / Nowoczesna szkoła modułowa w Kościerzynie

Energooszczędna szkoła ekologiczna Montessori z oddziałami przedszkolnymi

Ekologiczny budynek szkolny posiada 7 szkolnych sal lekcyjnych zlokalizowanych na piętrze, oraz 3 oddziały przedszkolne na parterze wraz z salą gimnastyczną oraz pomieszczeniami administracyjnymi i socjalnymi. Z myślą o najbardziej aktywnych dzieciach w wielu miejscach zastosowaliśmy ekologiczne płyty gipsowo-włóknowe FERMACELL, o zwiększonej odporności na uderzenia. W wyniku wykorzystania do budowy szkoły modułowej materiałów pochodzenia naturalnego stworzyliśmy specyficzny mikroklimat sprzyjający rozwojowi dzieci w ekologicznych warunkach. Niskie kwoty rachunków związanych z ogrzewaniem budynku poświadczają jego wysoką energooszczędność.


Szkoła modułowa Montessori z oddziałami przedszkolnymi obsługuje łącznie 120 dzieci.

Zapytaj nas o budynki użyteczności publicznej

Zachęcamy do skorzystania z bezpiecznego formularza kontaktowego. Prosimy o wypełnienie wszystkich wymaganych pól, a nasz doradca skontaktuje się z Państwem.

* pola obowiązkowe


Kontakt

Ecologiq grupa Ekoinbud

ul.Geodetów 29

80-298 Gdańsk

Tel. +48 58 304 75 75

E-mail: biuro@ecologiq.pl

 

Oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. W materiałach reklamowych wykorzystano materiały Domy z Wizją oraz Ekoinbud sp. z o.o