Placówki oświatowe – Nowoczesna szkoła modułowa w Bartągu

 Home / Realizacje / Rozbudowa szkoły podstawowej w Bartągu (pow. olsztyński).

Energooszczędny budynek szkoły podstawowej im. 11 listopada w Rusi filia w Bartągu

Rozbudowa szkoły podstawowej w Bartągu (pow. olsztyński).


W naszej energooszczędnej technologii prefabrykowanej zaprojektowaliśmy i prowadzimy rozbudowę budynku szkoły podstawowej im. 11 listopada w Rusi (filia w Bartągu) wraz z zagospodarowaniem terenu.


W ramach projektu zobowiązaliśmy się do opracowania dokumentacji projektowej, uzyskania kompletu uzgodnień, zamiennego pozwolenia na budowę, wykonania budynku wraz z uzbrojeniem i zagospodarowaniem terenu oraz uzyskania pozwolenia na jego użytkowanie.


Wykonanie prefabrykowanego budynku energooszczędnego zostało podzielone na trzy etapy. W pierwszym założono wybudowanie ośmiu sal lekcyjnych, dwóch pomocniczych do gimnastyki korekcyjnej, pomieszczenia porządkowego oraz trzonu sanitarnego z klatką schodową. Do drugiego etapu należeć będzie wykonanie czterech sal lekcyjnych. Podobnie w trzecim, który zakłada budowę kolejnych czterech sal.


Łącznie w 16 salach dydaktycznych przewidziano miejsca dla 384 uczniów.

Zapytaj nas o budynki użyteczności publicznej

Zachęcamy do skorzystania z bezpiecznego formularza kontaktowego. Prosimy o wypełnienie wszystkich wymaganych pól, a nasz doradca skontaktuje się z Państwem.

* pola obowiązkowe


Kontakt

Ecologiq grupa Ekoinbud

ul.Geodetów 29

80-298 Gdańsk

Tel. +48 58 304 75 75

E-mail: biuro@ecologiq.pl

 

Oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. W materiałach reklamowych wykorzystano materiały Domy z Wizją oraz Ekoinbud sp. z o.o