Energooszczędny dom prefabrykowany pod Gdańskiem

 Home / Realizacje / Dom prefabrykowany gm. Przywidz

Nowoczesny dom modułowy z garażem

Realizacja energooszczędnego domu prefabrykowanego z użytkowym poddaszem o powierzchni użytkowej 128 m² w gminie Przywidz.


Na parterze budynku zostały zlokalizowane następujące pomieszczenia: przedsionek, hol, pokój dzienny z kuchnią, sypialnia z garderobą i łazienką, biuro, łazienka oraz pomieszczenie techniczne. Użytkowe poddasze mieści pokój hobby, który jest dostępny przez otwarte schody w salonie. Prezentowany dom modułowy posiada również piwnicę – dwustanowiskowy garaż.


Budynek jest otwarty na słońce – większe przeszklenia od strony południowej i zachodniej zapewniają znakomite nasycenie światłem dziennym.


Źródłem ciepła w przedstawianym domu z prefabrykatów jest pompa ciepła powietrze-powietrze, która zimą ogrzewa pomieszczenia, a latem je chłodzi.


Do budynku przynależy również wentylowany, drewniany taras. Zastosowanie naszej energooszczędnej technologii prefabrykacji drewnianej w prezentowanym domu modułowym bezpośrednio przyłoży się na niskie koszty jego eksploatacji.


Kontakt

Ecologiq grupa Ekoinbud

ul.Geodetów 29

80-298 Gdańsk

Tel. +48 58 304 75 75

E-mail: biuro@ecologiq.pl

 

Oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. W materiałach reklamowych wykorzystano materiały graficzne Ekoinbud Sp. z o.o.