Placówki oświatowe – przedszkole modułowe i żłobek w Trzebielu

 Home / Realizacje / Energooszczędne budownictwo modułowe

Prefabrykowany budynek przedszkola z oddziałami żłobkowymi

Zaprojektowaliśmy i wykonujemy budynek gminnego przedszkola modułowego z oddziałami żłobkowymi o pow. użytkowej 1 502 m² w gminie Trzebiel (woj. lubuskie).


Energooszczędny budynek oświatowy złożony będzie z pięciodziałowego przedszkola przeznaczonego dla 125 dzieci oraz dwuoddziałowego żłobka dla 40 najmłodszych. Każdy moduł oddziałowy składa się z jednej sali zajęć oraz szatni, łazienki i pomieszczenia pomocniczego dla nauczyciela/opiekuna. Poza oddziałami dla dzieci, w budynku zostaną zlokalizowane pomieszczenia administracyjno-socjalne, gospodarcze i techniczne, sala wielofunkcyjna oraz blok żywieniowy z pełną kuchnią.


W ramach projektu zobowiązaliśmy się również do pełnego zagospodarowania terenu działki, w tym m.in.: stworzenia miejsc parkingowych, komunikacji pieszych oraz nasadzeń w typie sadu oraz ogrodu warzywnego.


Inwestycja jest realizowana w systemie przetargowym "Zaprojektuj i wybuduj".Charakterystyczne parametry techniczne budynku modułowego:
- Ilość kondygnacji: 1
- Powierzchnia zabudowy: 1 681,94 ²
- Powierzchnia użytkowa: 1 502,40 ²
- Kubatura: 4 508,70 m³

Fot. Andrzej Sipajło/Pozytywne Inicjatywy


Zapytaj nas o budynki użyteczności publicznej

Zachęcamy do skorzystania z bezpiecznego formularza kontaktowego. Prosimy o wypełnienie wszystkich wymaganych pól, a nasz doradca skontaktuje się z Państwem.

Kontakt

Ecologiq grupa Ekoinbud

ul.Geodetów 29

80-298 Gdańsk

Tel. +48 58 304 75 75

E-mail: biuro@ecologiq.pl

 

Oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. W materiałach reklamowych wykorzystano materiały graficzne Ekoinbud Sp. z o.o.