Placówki oświatowe - Przedszkole ekologiczne w Gdańsku

 Home / Realizacje / Przedszkole nr 82 w Gdańsku

Dziesięciooddziałowe przedszkole modułowe nr 82 w Gdańsku

Nowoczesne przedszkole zlokalizowane w centrum gdańskiej dzielnicy Jasień składa się z dziesięciu modułów przeznaczonych na sale dydaktyczne dla 250 dzieci. Każda z sal została wyposażona w nowoczesny sprzęt multimedialny oraz tablice interaktywne. Przy pomieszczeniach znajdują się szatnie, toalety oraz sanitariaty dostosowane do najmłodszych użytkowników. Dodatkowe dwa moduły mieszczą salę wielofunkcyjną która jest wykorzystywana do organizacji zajęć sportowych i uroczystości. W energooszczędnym budynku znajdują się także pomieszczenia administracyjno-socjalne, technologiczne (węzeł żywienia) i techniczne. Na zewnątrz znajduje się bezpieczny, monitorowany plac zabaw.

Przedszkole modułowe nr 82 zaprojektowaliśmy bez barier architektonicznych w celu umożliwienia dostępu osobom niepełnosprawnym. Jednocześnie do dyspozycji dzieci, które dojeżdżają rowerami oddaliśmy specjalną halę na jednoślady.

Przedszkole ekologiczne jakim jest opisywany budynek powstało na bazie ponad 330 elementów-prefabrykatów o łącznej wadze 500 ton. Poza systemem wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepłego powietrza (rekuperacji), w jaki standardowo wyposażamy budynki użyteczności publicznej, obiekt posiada pompę ciepła, której zadaniem jest chłodzenie powietrza latem, a zimą jego podgrzewanie, co pozwala znacznie obniżyć koszty ogrzewania. Nowoczesne przedszkole nr82 charakteryzuje się wysokim stopniem energooszczędności, co poświadcza niski współczynnik przenikania ciepła na poziomie 0,13 W/m²K.


Prezentowane przedszkole podobnie, jak wybrane placówki oświatowe zostało zrealizowane w systemie przetargowym "Zaprojektuj i wybuduj"

Zapytaj nas o budynki użyteczności publicznej

Zachęcamy do skorzystania z bezpiecznego formularza kontaktowego. Prosimy o wypełnienie wszystkich wymaganych pól, a nasz doradca skontaktuje się z Państwem.

* pola obowiązkowe


Kontakt

Ecologiq grupa Ekoinbud

ul.Geodetów 29

80-298 Gdańsk

Tel. +48 58 304 75 75

E-mail: biuro@ecologiq.pl

 

Oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. W materiałach reklamowych wykorzystano materiały Domy z Wizją oraz Ekoinbud sp. z o.o