Dom z prefabrykatów w Gdańsku

 Home / Realizacje / Dom modułowy Mazury

Energooszczędny dom modułowy na bazie projektu indywidualnego.

Budujemy nowoczesny dom prefabrykowany z użytkowym poddaszem na bazie projektu indywidualnego. Na parterze budynku znajdują się następujące pomieszczenia: przestronny salon, kuchnia, jadalnia, gabinet, łazienka, spiżarnia, pomieszczenie techniczne, wiatrołap oraz dwustanowiskowy garaż.


Użytkowe poddasze obejmuje sypialnię z garderobą, dwa pokoje, schowek, pralnię oraz dwie łazienki. Powierzchnia użytkowa prezentowanego domu z prefabrykatów wynosi 245,5 m² (w tym garaż 35,8 m²).


Obiekt zostanie standardowo wyposażony w system wentylacji mechanicznej z urządzeniem do odzysku ciepła z wywiewanego powietrza – rekuperatorem. Źródłem ogrzewania budowanego domu z prefabrykatów będzie dwufunkcyjny kocioł gazowy. Pokrycie dachowe zostanie wykonane z blachy panelowej na rąbek stojący w kolorze antracytowym. Projekt budowanego, energooszczędnego domu prefabrykowanego został sporządzony przez biuro Studio Kwadrat Beata i Paweł Jurago.

Kontakt

Ecologiq grupa Ekoinbud

ul.Geodetów 29

80-298 Gdańsk

Tel. +48 58 304 75 75

E-mail: biuro@ecologiq.pl

 

Oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. W materiałach reklamowych wykorzystano materiały graficzne Ekoinbud Sp. z o.o.