Budynki użyteczności publicznej – dom wielorodzinny w Gdańsku

 Home / Realizacje / Dom wielorodzinny w Gdańsku

Prefabrykowany, wielorodzinny budynek energooszczędny Dolne Młyny 4

Z dumą przedstawiamy energooszczędny dom wielorodzinny przy ul. Dolne Młyny 4, który powstał w ramach Gdańskiego Programu Mieszkalnictwa Społecznego dla osób/rodzin zagrożonych wykluczeniem społecznym na lata 2016-2023. Z uwagi na liczbę kondygnacji oraz poziom komplikacji technologicznych, obiekt był trudny do zaprojektowania, gdyż wymagał zaawansowanej wiedzy konstrukcyjnej oraz sporego doświadczenia w zakresie budowy, którą cechują się budynki użyteczności publicznej. Nasi specjaliści z pracowni projektowej Ecologiq poradzili sobie z tym wyzwaniem i rewelacyjnie opracowali cały projekt, w tym ekologiczną konstrukcję drewnianą.


Obiekt o powierzchni blisko 1500 mkw. przy ul. Dolne Młyny 4 tak, jak nasze pozostałe nowoczesne budynki wielorodzinne został zaprojektowany w technologii energooszczędnej prefabrykowanej. Ulokowaliśmy w nim 25 mieszkań komunalnych, wspólną pralnię i świetlicę. Symbolicznego otwarcia budynku dokonał Prezydent Gdańska, Paweł Adamowicz.

Zapytaj nas o budynki użyteczności publicznej

Zachęcamy do skorzystania z bezpiecznego formularza kontaktowego. Prosimy o wypełnienie wszystkich wymaganych pól, a nasz doradca skontaktuje się z Państwem.

* pola obowiązkowe


Kontakt

Ecologiq grupa Ekoinbud

ul.Geodetów 29

80-298 Gdańsk

Tel. +48 58 304 75 75

E-mail: biuro@ecologiq.pl

 

Oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. W materiałach reklamowych wykorzystano materiały Domy z Wizją oraz Ekoinbud sp. z o.o