Budynki modułowe - Prefabrykowany budynek COM w Rumi

 Home / Realizacje / Prefabrykowany dom wielorodzinny

Prefabrykowany budynek Centrum opiekuńczo-mieszkalnego

W ramach rządowego programu „Centra opiekuńczo-mieszkalne” realizujemy budowę energooszczędnego budynku modułowego COM w Rumi (woj. pomorskie).W obiekcie znajdą się m.in. pokoje 1 i 2 osobowe, kuchnia, jadalnia, salon, sale do zajęć oraz pomieszczenia dla personelu.Budynek modułowy o powierzchni użytkowej 413 m2 zapewni wsparcie i opiekę 23 osobom niepełnosprawnym, w tym 15 na pobyt dzienny oraz 8 na pobyt całodobowy. Mieszkańcy COM będą mieli dostęp nie tylko do profesjonalnego wsparcia w zakresie potrzeb zdrowotnych oraz kompetencji społecznych, ale również otrzymają możliwość wypróbowania samodzielnego życia. Centrum opiekuńczo-mieszkaniowe to nowatorska forma pomocy dla osób niepełnosprawnych i ich rodzin. Przy budynku COM powstanie również duży, ogólnodostępny parking. Prezentowany budynek modułowy jest realizowany w systemie "Zaprojektuj i wybuduj".

Zapytaj nas o budynki użyteczności publicznej

Zachęcamy do skorzystania z bezpiecznego formularza kontaktowego. Prosimy o wypełnienie wszystkich wymaganych pól, a nasz doradca skontaktuje się z Państwem.

Kontakt

Ecologiq grupa Ekoinbud

ul.Geodetów 29

80-298 Gdańsk

Tel. +48 58 304 75 75

E-mail: biuro@ecologiq.pl

 

Oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. W materiałach reklamowych wykorzystano materiały graficzne Ekoinbud Sp. z o.o.