Budynki modułowe – projekt dla Nadleśnictwa Bierzwnik

 Home / Realizacje / Projekt dla Nadleśnictwa Bierzwnik

Budynek biurowy kancelarii Leśnictwa Przeczno i Sarnopol

W ramach realizacji projektu „Polskie Domy Drewniane” zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy samodzielną, modułową kancelarię leśniczego w naszej prefabrykowanej technologii energooszczędnej przeznaczonej pod budownictwo modułowe.


Budynek o powierzchni zabudowy 74,5 m² posiada prostokątny rzut z niewielkim cofnięciem w okolicach wejścia. Charakter obiektu, sposób jego wykończenia oraz użyte materiały nawiązują do form obiektów już istniejących a wchodzących w skład jednostek przynależnych do Gospodarstw Leśnych Lasów Państwowych.


Obiekt przeznaczony jest do wykonywania czynności kancelaryjnych-administracyjnych i przyjmowania interesantów w sprawach związanych z realizacją zadań Leśnictwa Przeczno i Leśnictwo Sarnopol w ramach prowadzonej gospodarki leśnej.


Prefabrykowany budynek biurowy leśniczego posiada izolację z naturalnej i ekologicznej wełny drzewnej (systemy STEICO). Zewnętrzne ściany zostały wykończone tynkiem, natomiast wewnętrzne płytami gipsowo-włóknowymi.

Zapytaj nas o budynki użyteczności publicznej

Zachęcamy do skorzystania z bezpiecznego formularza kontaktowego. Prosimy o wypełnienie wszystkich wymaganych pól, a nasz doradca skontaktuje się z Państwem.

Kontakt

Ecologiq grupa Ekoinbud

ul.Geodetów 29

80-298 Gdańsk

Tel. +48 58 304 75 75

E-mail: biuro@ecologiq.pl

 

Oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. W materiałach reklamowych wykorzystano materiały graficzne Ekoinbud Sp. z o.o.