Nowoczesne domy modułowe – projekty indywidualne

 Home / Oferta / Projekty indywidualne i projektowanie

Nowoczesne domy energooszczędne - indywidualne projekty

Budowę według projektu indywidualnego proponujemy klientom, którzy w naszej ofercie nie znaleźli odpowiedniego dla siebie gotowego projektu domu. Nasi projektanci podejmują się wielu nowatorskich rozwiązań uwzględniając potrzeby, oczekiwania i wskazówki inwestorów. Gotowe domy prefabrykowane wykonywane na podstawie projektów indywidualnych są oryginalne i niepowtarzalne. Cechuje je przede wszystkim innowacyjny charakter konstrukcji oraz nieszablonowe rozwiązania dotyczące wykorzystania powierzchni użytkowej.

Domy modułowe – proces projektowania

Projekt indywidualny to projekt, wykonany według szczegółowych założeń klienta. Proces projektowania zaczynamy od wysłuchania inwestora – jego potrzeb, preferencji, sugestii i oczekiwanych korzyści. Udajemy się w teren, aby poznać działkę i jej najbliższą okolicę, aby ich zalety optymalnie wykorzystać przy projektowaniu budynku. Przygotowujemy koncepcję projektową, która służy do przeprowadzenia analizy warunków zabudowy i zagospodarowania terenu. W jej skład wchodzą komputerowe wizualizacje wykorzystania działki, poszczególne kondygnacje, elewacje zewnętrzne oraz rysunki perspektywiczne bryły budynku, które wykorzystujemy projektując nowoczesne domy prefabrykowane. Po zaakceptowaniu koncepcji przez klienta przystępujemy do opracowywania projektu zagospodarowania terenu oraz projektu architektoniczno-budowlanego. W ramach tego ostatniego nasi projektanci i architekci przygotowują następujące projekty: architektoniczny, konstrukcyjny, instalacji sanitarnej i centralnego ogrzewania oraz instalacji elektrycznej i teletechnicznej. Gotowy projekt wyposażamy we wszystkie niezbędne decyzje i uzgodnienia, po czym uzyskujemy na rzecz klienta pozwolenie na budowę.

Zapraszamy do współpracy.

Dzięki własnej pracowni projektowej
potrafimy zaprojektować i wykonać dowolne
budynki modułowe, w tym nowoczesne domy prefabrykowane

Gwarantujemy wysoką energooszczędność naszych budynków.

Fabryka Technologia

FAQ – najczęściej zadawane pytania


Przykładowy projekt indywidualny

  • średniej wielkości (150 m²) i funkcjonalny
    Stosunek powierzchni do funkcjonalności pozwala na uzyskanie optymalnego i energooszczędnego użytkowania budynku.
  • niski współczynnik przenikania ciepła U=0,13 W/m²K
    Niska wartość współczynnika U oznacza niewielkie ubytki ciepła, co powoduje utrzymywanie stałej temperatury wewnątrz budynku.
  • 4 sypialnie, salon, kuchnia, pralnia, łazienka, WC, pom. techniczne
    Optymalizacja pomieszczeń pozwala na wygodne użytkowanie obiektu mieszkalnego.
Domy prefabrykowane projekt I1Q15

Kontakt

Ecologiq grupa Ekoinbud

ul.Geodetów 29

80-298 Gdańsk

Tel. +48 58 304 75 75

E-mail: biuro@ecologiq.pl

 

Oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. W materiałach reklamowych wykorzystano materiały graficzne Ekoinbud Sp. z o.o.