Projekty indywidualne i projektowanie

 Home / Oferta / Projekty indywidualne i projektowanie

Indywidualne projekty domów drewnianych

Budowę według projektu indywidualnego proponujemy klientom, którzy w naszej ofercie nie znaleźli odpowiedniego dla siebie gotowego projektu domu. Nasi projektanci podejmują się wielu nowatorskich rozwiązań uwzględniając potrzeby, oczekiwania i wskazówki inwestorów. Domy prefabrykowane wykonywane na podstawie projektów indywidualnych są oryginalne i niepowtarzalne. Cechują je przede wszystkim innowacyjny charakter konstrukcji oraz nieszablonowe rozwiązania dotyczące wykorzystania powierzchni użytkowej.

Proces projektowania – ekologiczne domy energooszczędne

Projekt indywidualny to projekt, wykonany według szczegółowych założeń klienta. Proces projektowania zaczynamy od wysłuchania inwestora – jego potrzeb, preferencji, sugestii i oczekiwanych korzyści. Udajemy się w teren, aby poznać działkę i jej najbliższą okolicę, aby ich zalety optymalnie wykorzystać przy projektowaniu budynku. Przygotowujemy koncepcję projektową, która służy do przeprowadzenia analizy warunków zabudowy i zagospodarowania terenu. W jej skład wchodzą komputerowe wizualizacje wykorzystania działki, poszczególne kondygnacje, elewacje zewnętrzne oraz rysunki perspektywiczne bryły budynku. Po zaakceptowaniu koncepcji przez klienta przystępujemy do opracowywania projektu zagospodarowania terenu oraz architektoniczno-budowlanego. W ramach tego ostatniego nasi projektanci i architekci przygotowują następujące projekty: architektoniczny, konstrukcyjny, instalacji sanitarnej i centralnego ogrzewania oraz instalacji elektrycznej i teletechnicznej. Gotowy projekt wyposażamy we wszystkie niezbędne decyzje i uzgodnienia, po czym uzyskujemy na rzecz klienta pozwolenie na budowę.

Zapraszamy do współpracy.

Potrafimy zaprojektować i wykonać
dowolny budynek dzięki własnej pracowni projektowej.

Gwarantujemy niezmienność cenową naszych budynków.

Fabryka Technologia

Przykładowy projekt indywidualny

  • niewielki (123,5 m²) i funkcjonalny
    Stosunek powierzchni do funkcjonalności pozwala na uzyskanie optymalnego i energooszczędnego użytkowania budynku.
  • niski współczynnik przenikania ciepła U=0,13 W/m²K
    Niska wartość współczynnika U oznacza niewielkie ubytki ciepła, co powoduje utrzymywanie stałej temperatury wewnątrz budynku.
  • 3 sypialnie, gabinet, salon, kuchnia, pom. techniczne
    Optymalizacja pomieszczeń pozwala na wygodne użytkowanie obiektu mieszkalnego.
Domy prefabrykowane projekt I1Q15

Kontakt

Ecologiq grupa Ekoinbud

ul.Geodetów 29

80-298 Gdańsk

Tel. +48 58 304 75 75

E-mail: biuro@ecologiq.pl

 

Oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. W materiałach reklamowych wykorzystano materiały Domy z Wizją oraz Ekoinbud sp. z o.o