+48 501 059 878

Projekty indywidualne i projektowanie

 Home / Oferta / Projekty indywidualne i projektowanie

Indywidualne projekty domów drewnianych

Budowę według projektu indywidualnego proponujemy klientom, którzy w naszej ofercie nie znaleźli odpowiedniego dla siebie gotowego projektu domu. Nasi projektanci podejmują się wielu nowatorskich rozwiązań uwzględniając potrzeby, oczekiwania i wskazówki inwestorów. Domy prefabrykowane wykonywane na podstawie projektów indywidualnych są oryginalne i niepowtarzalne. Cechują je przede wszystkim innowacyjny charakter konstrukcji oraz nieszablonowe rozwiązania dotyczące wykorzystania powierzchni użytkowej.

Proces projektowania – ekologiczne domy energooszczędne

Projekt indywidualny to projekt, wykonany według szczegółowych założeń klienta. Proces projektowania zaczynamy od wysłuchania inwestora – jego potrzeb, preferencji, sugestii i oczekiwanych korzyści. Udajemy się w teren, aby poznać działkę i jej najbliższą okolicę, aby ich zalety optymalnie wykorzystać przy projektowaniu budynku. Przygotowujemy koncepcję projektową, która służy do przeprowadzenia analizy warunków zabudowy i zagospodarowania terenu. W jej skład wchodzą komputerowe wizualizacje wykorzystania działki, poszczególne kondygnacje, elewacje zewnętrzne oraz rysunki perspektywiczne bryły budynku. Po zaakceptowaniu koncepcji przez klienta przystępujemy do opracowywania projektu zagospodarowania terenu oraz architektoniczno-budowlanego. W ramach tego ostatniego nasi projektanci i architekci przygotowują następujące projekty: architektoniczny, konstrukcyjny, instalacji sanitarnej i centralnego ogrzewania oraz instalacji elektrycznej i teletechnicznej. Gotowy projekt wyposażamy we wszystkie niezbędne decyzje i uzgodnienia, po czym uzyskujemy na rzecz klienta pozwolenie na budowę.

Zapraszamy do współpracy.

Potrafimy zaprojektować i wykonać
dowolny budynek dzięki własnej pracowni projektowej.

Gwarantujemy niezmienność cenową naszych budynków.

Fabryka Technologia

Ecologiq

  •   BIURO
         ul. Geodetów 29
         80-298 Gdańsk
  •   +48 601 860 671
  •   +48 58 304 76 76
  •   info@ecologiq.pl

 

Oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. W materiałach reklamowych wykorzystano materiały Domy z Wizją oraz Ekoinbud sp. z o.o