Dom stodoła z prefabrykatów

 Home / Realizacje / Dom stodoła z prefabrykatów

Prefabrykowany dom w stylu nowoczesnej stodoły

Poznajcie energooszczędny i w pełni prefabrykowany dom w stylu nowoczesnej stodoły. Ten wyjątkowy budynek został w całości wzniesiony w naszej technologii prefabrykowanej Ecologiq, a jako źródło ogrzewania zastosowaliśmy pompę ciepła powietrze-woda.

Na szczególną uwagę zasługuje oryginalna antresola przy mocno przeszkolonej ścianie szczytowej, której budowa wymagała od nas niecodziennego wysiłku.

Wybudowana nowoczesna stodoła liczy 150 m². oraz dwustanowiskowy garaż.

Dom stodoła z prefabrykatów to nowoczesny styl w budownictwie, który zdobywa coraz większą popularność zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. Decyduje o tym nie tylko kształt budynku nawiązujący do stodoły, ale również nowoczesne, wielkoformatowe przeszklenia, oraz sama technologia prefabrykacji drewnianej oznaczająca wysoką energooszczędność i ekologiczność. Wybierając drewno chronimy środowisko naturalne.

Projekt nowoczesnej stodoły budzi coraz większe zainteresowanie wśród osób, które cenią wartości klasyczne w nowoczesnym wydaniu.

Kontakt

Ecologiq grupa Ekoinbud

ul.Geodetów 29

80-298 Gdańsk

Tel. +48 58 304 75 75

E-mail: biuro@ecologiq.pl

 

Oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. W materiałach reklamowych wykorzystano materiały graficzne Ekoinbud Sp. z o.o.