Placówki oświatowe – nowoczesne przedszkole w Sierakowicach

 Home / Realizacje / Nowoczesne przedszkole w Sierakowicach

Prefabrykowane, ośmiooddziałowe przedszkole modułowe w powiecie kartuskim

Samorządowe przedszkole modułowe w Sierakowicach o powierzchni blisko 2000 mkw. posiada 8 oddziałów przedszkolnych, salę wielofunkcyjną, pomieszczenia biurowe, administracyjne, socjalne, pracownie specjalistyczne oraz zaplecze gastronomiczne. Energooszczędny budynek o dwukondygnacyjnej strukturze przeznaczony jest dla 200 dzieci.


Przedszkole ekologiczne w Sierakowicach posiada nowoczesne instalacje odnawialnych źródeł energii, czyli turbiny wiatrowe, pompy ciepła i panele fotowoltaiczne. Zastosowane technologie mają w zdecydowanej większości zapewnić zapotrzebowanie energetyczne budynku oraz chronić środowisko naturalne.


Nowoczesne przedszkole z drewna było gotowe do użytku po zaledwie 6 miesiącach od rozpoczęcia prac budowlanych.

Zapytaj nas o budynki użyteczności publicznej

Zachęcamy do skorzystania z bezpiecznego formularza kontaktowego. Prosimy o wypełnienie wszystkich wymaganych pól, a nasz doradca skontaktuje się z Państwem.

* pola obowiązkowe


Kontakt

Ecologiq grupa Ekoinbud

ul.Geodetów 29

80-298 Gdańsk

Tel. +48 58 304 75 75

E-mail: biuro@ecologiq.pl

 

Oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. W materiałach reklamowych wykorzystano materiały Domy z Wizją oraz Ekoinbud sp. z o.o