Oferta budowy budynków publicznych

 Home / Oferta

Nowoczesne budynki biurowe

Budynki prefabrykowane w technologii drewnianego szkieletu pozwalają przede wszystkim na dużą swobodę w projektowaniu. Dzisiejsze biurowce stanowią głównie otwarte przestrzenie typu „open space”, przeszklone gabinety oraz zaplecza socjalne i toalety. Budynki te, w formie uproszczonych, kilkupiętrowych brył charakteryzują się wyraźnymi przeszkleniami wielkoformatowymi. To właśnie dzięki nim wewnątrz pomieszczeń jest jasno i przyjemnie, co sprzyja podniesieniu komfortu pracy.

Współcześnie inwestorzy dążą do stworzenia optymalnych warunków dla pracowników, jak i dla klientów, gdyż efekt pierwszego wrażenia może pomóc w uzyskaniu większego zaufania i podjęciu decyzji o potencjalnej współpracy. Nowoczesne budynki biurowe o ciekawym designie i interesujących wnętrzach, zbudowane w innowacyjnej i energooszczędnej technologii są ciekawą alternatywą dla budynków tradycyjnych. Jednocześnie niskie koszty ogrzewania obiektu mogą być dodatkowym atutem w kwestii przyciągnięcia potencjalnych najemców, a ekologiczny charakter budynku pozytywnie wpłynie na ocenę inwestycji oraz wizerunek firmy.

Energooszczędny budynek wielorodzinny w Gdańsku

Kontakt

Ecologiq grupa Ekoinbud

ul.Geodetów 29

80-298 Gdańsk

Tel. +48 58 304 75 75

E-mail: biuro@ecologiq.pl

 

Oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. W materiałach reklamowych wykorzystano materiały graficzne Ekoinbud Sp. z o.o.