Kariera

 Home / Kariera

Dziś do naszego Pionu Realizacji poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

KIEROWNIK BUDOWY

Osoba zatrudniona na tym stanowisku, będzie odpowiedzialna za kompleksowe i zgodne z harmonogramem prowadzenie inwestycji na terenie całej Polski, głównie na terenie województwa mazowieckiego i pomorskiego, od przygotowania, poprzez realizację, do zamknięcia i rozliczenia budowy.

Jeżeli jesteś osobą, która:

 • posiada uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej w zakresie kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń i/lub jesteś tuż przed ich uzyskaniem,
 • posiada minimum 2-letnie doświadczenie w bezpośrednim nadzorze budowlanym
 • wykonywała harmonogramy prac budowlanych,
 • w swojej pracy kierowała brygadami pracowniczymi i współpracowała z podwykonawcami oraz inspektorami nadzoru,
 • bez problemu obsługuje programy komputerowe niezbędne w pracy na tym stanowisku AutoCad oraz Excel,
 • jest gotowa do wykonywania zadań poza miejscem zamieszkania.

to zapraszamy do naszego zespołu!

Oferujemy:

 • zatrudnienie w firmie, która ma stabilną pozycję na rynku usług budowlanych,
 • program wdrożenia do pracy na stanowisku,
 • pracę w branży budownictwa prefabrykowanego, na które popyt systematycznie rośnie,
 • zatrudnienie w formie umowy B2B lub umowy o pracę,
 • wynagrodzenie uzależnione od posiadanych uprawnień i umiejętności,
 • szkolenia w zakresie stosowanej technologii,
 • niezbędne narzędzia pracy.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o zamieszczenie następującego oświadczenia:


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez FB EKOINBUD Sp. z o.o. Sp. K., zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych, a w szczególności mojego wizerunku na potrzeby procesu rekrutacji, na który aplikuję oraz przyszłych rekrutacji. Dane będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r., nr 101 poz. 926 ze zm.) dla potrzeb rekrutacyjnych. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta.

Administratorem danych osobowych zebranych w aplikacji jest FB EKOINBUD Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Gdańsku 80-298 przy ul. Geodetów 29. Dane będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r., nr 101 poz. 926 ze zm.) dla potrzeb rekrutacyjnych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do rozpatrzenia aplikacji. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie Pani/a aplikacji.

Jeżeli nie wyraża Pan/i takiej zgody, prosimy nie wysyłać swojego CV. Wysyłając dokumenty aplikacyjne oświadcza Pan/i, że podane dane są kompletne, zgodne ze stanem faktycznym i nie naruszają jakichkolwiek praw osób trzecich.

Prosimy o wysyłanie aplikacji na adres: rekrutacja@ekoinbud.pl lub za pośrednictwem poniższego formularza.

Aplikuj

Dziękujemy za zainteresowanie ofertami pracy w FB EKOINBUD Sp. z o.o. Sp. K. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Kontakt

Ecologiq grupa Ekoinbud

ul.Geodetów 29

80-298 Gdańsk

Tel. +48 58 304 75 75

E-mail: biuro@ecologiq.pl

 

Oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. W materiałach reklamowych wykorzystano materiały Domy z Wizją oraz Ekoinbud sp. z o.o