+48 609 607 533    +48 601 860 671

Producent Budynków
Energooszczędnych

Jesteśmy producentem gotowych prefabrykowanych
budynków energooszczędnych

Technologia      

Nowoczesny
park maszynowy

Pracujemy na maszynach CNC firmy Hundegger
oraz linii produkcyjnej firmy Weinmann

Czytaj więcej      

Gotowe
projekty domów

Krótki czas realizacji dzięki
prefabrykacji oraz gotowym projektom

Projekty domów      

Domy szkieletowe

Z każdym rokiem świadomość społeczeństwa na temat zagrożeń środowiskowych i ekologicznych wzrasta. Dziś coraz większa liczba osób działa w sposób odpowiedzialny i podejmuje decyzje, które mają istotny wpływ na jakość otaczającego nas świata. Doskonałym przykładem są domy drewniane, które cieszą się rosnącą popularnością wśród osób planujących budowę własnego kąta. To domy drewniane całoroczne, które są energooszczędne. Oznacza to, że ich konstrukcja jest zaprojektowana w taki sposób, aby budynek charakteryzował się niewielkimi potrzebami energetycznymi, a jednocześnie był wygodny i funkcjonalny dla mieszkańców. Domy pasywne to nowa idea we współczesnym budownictwie. Warto się nią zainteresować.

Producent gotowych domów szkieletowych

Domy energooszczędne i ekologiczne

Gotowe domy prefabrykowane, ekologiczne oraz energooszczędne dla osiedli mieszkaniowych oraz dla klientów indywidualnych.
Czytaj więcej

Projekty indywidualne i projektowanie

Wykonyjemy dla klientów indywdualne projekty domów, które charakteryzują się energooszczęsności i ekologicznością.
Czytaj więcej

Budynki użyteczności publicznej

Gotowe wielkogabarytowe prefabrykowane obiekty użyteczności publicznej, dla służby zdrowia, oświaty oraz handlu.
Czytaj więcej

Co nas wyróżnia?


Proponowane przez naszą firmę domy szkieletowe całoroczne posiadają wiele istotnych zalet, które mają bezpośredni wpływ na komfort mieszkania. Nasi projektanci to najlepsi specjaliści w branży, którzy dbają o każdy detal. Dzięki temu nasze domy zwane potocznie kanadyjskie wyróżniają się nowoczesnym designem, który wyróżnia się na tle zwykłych, murowanych konstrukcji. Jednak piękny wygląd to nie wszystko! Nasze domy drewniane to również bardzo atrakcyjna cena oraz energooszczędność, która skutecznie zmniejsza koszty eksploatacji budynku.

Szybkość

Montaż budynku z prefabrykowanych elementów odbywa się w ciągu kilku dni.

Elastyczność

Oprócz gotowych projektów realizujemy także projekty indywidualne.

Nowoczesność

Najnowocześniejszy park maszynowy firm Hundegger i Weinmann.

Ekologiczność

Podczas produkcji używane są jedynie naturalne i ekologiczne materiały.

Energooszczędność

Zapotrzebowanie na energię cieplną poniżej 30 kWh/m² rok.

Precyzja

Dokładność produkcji gwarantowana dzięki produkcji maszynowej.

Doświadczony i rzetelny producent domów drewnianych

Jesteśmy jedną z nielicznych firm na polskim rynku, które mogą zaoferować zainteresowanym osobom kompleksowe rozwiązania charakteryzujące się najwyższą jakością oraz starannością wykonania. Już od kilku lat z pasją projektujemy i produkujemy całoroczne, gotowe domy szkieletowe. Dysponujemy nie tylko wieloletnim doświadczeniem czy też specjalistyczną wiedzą, ale również zaawansowanym technologicznie parkiem maszyn, w którym realizujemy wszelkie procesy produkcyjne. W naszej fabryce z dokładnością do jednego milimetra powstają elementy konstrukcyjne oraz prefabrykaty, z których następnie jest składana cała konstrukcja.

Domy kanadyjskie w Gdańsku oraz na terenie całego województwa pomorskiego

Województwo pomorskie to miejsce, w którym nasza firma rozpoczęła swoją działalność, jednak nasza oferta nie ma ograniczeń terytorialnych. Szybko staliśmy się marką o krajowym zasięgu, która posiada w portfolio wiele fascynujących realizacji. Jeżeli niezbędny jest Wam rzetelny producent oferujący gotowe domy szkieletowe z drewna, zapraszamy do współpracy!

Partnerzy

Ecologiq Sp. z o.o.

  •   BIURO
         ul. Geodetów 29
         80-298 Gdańsk
  •   +48 601 860 671
  •   +48 58 304 76 76
  •   info@ecologiq.pl

 

Oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. W materiałach reklamowych wykorzystano materiały Domy z Wizją oraz Ekoinbud sp. z o.o