Ecologiq nowoczesne domy energooszczędne

Projektujemy i budujemy
gotowe domy prefabrykowane

Zrealizuj z nami swoje marzenia i spraw radość najbliższym.
Zamieszkaj w ekologicznym domu.

Zobacz projekty      
Ecologiq nowoczesne domy z drewna

Niskie koszty ogrzewania
to większe oszczędności

Izolacja z naturalnych włókien drzewnych zapewnia utrzymanie
ciepła wewnątrz budynku. Bądź przedsiębiorczy i nie ponoś zbędnych kosztów.

Zobacz projekty      
Ecologiq drewniane domy ekologiczne

Dbaj o środowisko

Ekologiczność naszych budynków potwierdza wykorzystanie materiałów
budowlanych pochodzenia naturalnego oraz mniejsze zapotrzebowanie
na energię grzewczą. Budujemy odpowiedzialnie i #logicznie

Zobacz projekty      
Ecologiq modułowe budynki prefabrykowane

Prefabrykacja to
dokładność i precyzja

Nasze budynki są szczelne. Ciesz się ciepłym, bezpiecznym i przytulnym domem.

Zobacz projekty      

Gotowe domy prefabrykowane

Nowoczesne budownictwo energooszczędne, dzięki swojej urzekającej formie i ciekawej stylistyce cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród osób pragnących zamieszkać w ekologicznym budynku. Wielu z nas marzy o własnym domu, który jest wygodny, funkcjonalny i znakomicie dopasowany do indywidualnych potrzeb jego mieszkańców. Wyjątkowy charakter, który posiadają gotowe domy prefabrykowane oraz przemyślane rozwiązania maksymalnego wykorzystania powierzchni użytkowej cechujące nowoczesne domy modułowe stanowią doskonałą propozycję dla osób, które zachwyca nowoczesny design w użytecznej formie. Gotowe projekty obejmujące domy z prefabrykatów opracowane przez pracownię projektową Ecologiq oraz pracownie współpracujące prezentują energooszczędne budynki, które cechuje oryginalność, trwałość, bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

Domy z prefabrykatów - inwestycja, która się opłaca

Obecnie coraz większa liczba osób decyduje się na nowoczesne domy modułowe z gotowych elementów (prefabrykatów), które dzięki precyzyjnemu wykonaniu, zapewniają energooszczędność i zdrowy klimat wewnątrz. Domy z prefabrykatów drewnianych powstają o wiele szybciej niż budynki murowane, a koszt ich budowy jest znacznie niższy. Konstrukcje naszych obiektów projektujemy w wyjątkowy sposób, aby gotowe domy charakteryzowały się niewielkimi potrzebami energetycznymi, a jednocześnie były wygodne i funkcjonalne dla ich mieszkańców. Pragniemy podkreślić, że ceny naszych domów są niezmienne – ustalana na początku wartość inwestycji jest sumą gwarantowaną i nie podlega zmianom w trakcie budowy. Z uwagi na współpracę z Bankiem Ochrony Środowiska, pomagamy uzyskać kredyt na nowoczesne domy modułowe na preferencyjnych warunkach.Jesteśmy producentem z Gdańska, który już od wielu lat buduje domy z prefabrykatów nie tylko na terenie województwa pomorskiego lecz całej Polski. Nasza technologia doceniona została również za granicą. Obecnie budujemy gotowe domy modułowe i inne obiekty prefabrykowane w Danii, Szwecji, Norwegii i Niemczech.

Wszystkie
/
Domy małe < 135 m²
/
Domy średnie 135-175 m²
/
Domy duże > 175 m²

Ekologiczność – domy z prefabrykatów


Oferowane przez naszą firmę energooszczędne domy z prefabrykatów są przyjazne dla środowiska i posiadają wiele istotnych zalet, które bezpośrednio przekładają się na komfort mieszkania. W Ecologiq stosujemy wyłącznie certyfikowane, ekologiczne materiały izolacyjne wytarzane z naturalnych włókien drzewnych, które w okresie zimowym efektywnie izolują ściany zewnętrzne i dach budynku, natomiast latem chronią przed ciepłem zewnętrznym. Przy całkowitej dyfuzyjności materiału powodującej oddychanie ścian, uzyskujemy wysoki komfort pomieszczeń wewnątrz budynku, a powstały klimat sprzyja również alergikom. Oferowane przez nas gotowe domy modułowe wyróżniają się nowoczesnym designem, a stosowana technologia pozwala na wybór dowolnego źródła ogrzewania, jak również pokrycia dachowego i elewacji zewnętrznej.

 • KompleksowośćOpen or Close

  Oferujemy kompleksowe realizacje inwestycji. Wymarzone domy z prefabrykatów lub pozostałe obiekty realizujemy od etapu projektowego po stan deweloperski. W niektórych przypadkach oddajemy budynek "pod klucz", czyli w pełni gotowy do użytkowania.

 • Krótki terminOpen or Close

  Czas wykonania obiektu w stanie deweloperskim to zaledwie 1-2 miesiące dla domu jednorodzinnego. Działamy sprawnie. W ciągu kilku dni montujemy budynek z elementów prefabrykowanych bez względu na warunki pogodowe. Budujemy niezależnie od pory roku.

 • ElastycznośćOpen or Close

  W Ecologiq stwarzamy możliwość wyboru modelu budynku w oparciu o gotowy projekt z możliwością jego adaptacji lub projekt indywidualny. Każdy klient otrzymuje osobistego doradcę projektowego.

 • BezpieczeństwoOpen or Close

  Podczas produkcji i montażu używamy wyłącznie atestowanych i certyfikowanych materiałów. Nasze prefabrykowane obiekty energooszczędne są bardziej odporne na wiatr, ogień i wstrząsy niż budynki murowane.

 • EkologicznośćOpen or Close

  W wyniku zastosowania naturalnych i ekologicznych materiałów budowlanych nasze nowoczesne domy modułowe żyją i oddychają razem z ich mieszkańcami. Realizowane w naszej technologii energooszczędnej budynki emitują do 75% mniej dwutlenku węgla. Stawiamy na ekologię, dzięki czemu chronimy środowisko naturalne.

 • EnergooszczędnośćOpen or Close

  W procesie prefabrykacji i montażu stosujemy wyłącznie nowoczesne rozwiązania energooszczędne pozwalające znacznie obniżyć koszty eksploatacji budynku. W stosunku do technologii tradycyjnej, czterokrotnie redukujemy opłaty związane z zapotrzebowaniem na energię cieplną, co udowodniliśmy w naszych dotychczasowych realizacjach.

 • PrecyzjaOpen or Close

  W naszej nowoczesnej hali produkcyjnej korzystamy z zaawansowanych technologicznie urządzeń renomowanych firm Hundegger i Weinmann, które pozwalają na obróbkę elementów prefabrykowanych z dokładnością do 1 mm. Nasza dokładność i precyzja gwarantują najwyższe bezpieczeństwo, które może cechować domy z prefabrykatów.

 • Dowolność wykończeniaOpen or Close

  Budowane w technologii energooszczędnej prefabrykowanej Ecologiq obiekty nie posiadają żadnych ograniczeń co do elewacji oraz pokrycia dachowego. Jesteśmy w stanie zaimplementować i dostosować dowolny system elewacyjny i każdy model pokrycia dachowego.

Kontakt

Ecologiq grupa Ekoinbud

ul.Geodetów 29

80-298 Gdańsk

Tel. +48 58 304 75 75

E-mail: biuro@ecologiq.pl

 

Oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. W materiałach reklamowych wykorzystano materiały graficzne Ekoinbud Sp. z o.o.