+48 58 304 75 75

Gotowe domy prefabrykowane

 Home / Domy energooszczędne

Gotowe domy energooszczędne

Nowoczesne budownictwo energooszczędne, dzięki swojej urzekającej formie i ciekawej stylistyce cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Wielu z nas marzy o własnym domu, który jest wygodny, funkcjonalny i znakomicie dopasowany do indywidualnych potrzeb mieszkańców. Wyjątkowy charakter prefabrykowanych domów energooszczędnych oraz przemyślane rozwiązania maksymalnego wykorzystania powierzchni użytkowej stanowią doskonałą propozycję dla osób, które zachwyca nowoczesny design w użytecznej formie. Gotowe projekty domów drewnianych opracowane przez pracownię projektową Ecologiq prezentują energooszczędne budynki, które cechuje oryginalność, trwałość, bezpieczeństwo i komfort mieszkania

Domy z prefabrykatów - inwestycja, która się opłaca

Obecnie, coraz większa liczba osób decyduje się na domy z gotowych elementów, które dzięki precyzyjnemu wykonaniu zapewniają energooszczędność i zdrowy klimat wewnątrz. Domy z prefabrykatów powstają o wiele szybciej niż budynki murowane, a koszt ich budowy jest znacznie niższy. Konstrukcje naszych obiektów projektujemy w wyjątkowy sposób, aby gotowy budynek charakteryzował się niewielkimi potrzebami energetycznymi, a jednocześnie był wygodny i funkcjonalny dla jego mieszkańców. Pragniemy podkreślić, że ceny naszych domów energooszczędnych są niezmienne – ustalana na początku wartość inwestycji jest sumą gwarantowaną i nie podlega zmianom w trakcie budowy. Z uwagi na współpracę z Bankiem Ochrony Środowiska, pomagamy uzyskać dofinansowanie do budowy domu oraz kredyt na preferencyjnych warunkach.

Ecologiq jest producentem z Gdańska, który już od kilku lat buduje domy prefabrykowane nie tylko na terenie województwa pomorskiego lecz całej Polski. Nasza technologia doceniona została również za granicą. Obecnie budujemy domy energooszczędne i inne obiekty prefabrykowane w Danii, Szwecji, Norwegii i Niemczech.

Wszystkie
/
Domy małe < 135 m²
/
Domy średnie 135-175 m²
/
Domy duże > 175 m²

Proces projektowania – ekologiczne domy energooszczędne

Projekt indywidualny to projekt, wykonany według szczegółowych założeń klienta. Proces projektowania zaczynamy od wysłuchania inwestora – jego potrzeb, preferencji, sugestii i oczekiwanych korzyści. Udajemy się w teren, aby poznać działkę i jej najbliższą okolicę, aby ich zalety optymalnie wykorzystać przy projektowaniu budynku. Przygotowujemy koncepcję projektową, która służy do przeprowadzenia analizy warunków zabudowy i zagospodarowania terenu. W jej skład wchodzą komputerowe wizualizacje wykorzystania działki, poszczególne kondygnacje, elewacje zewnętrzne oraz rysunki perspektywiczne bryły budynku. Po zaakceptowaniu koncepcji przez klienta przystępujemy do opracowywania projektu zagospodarowania terenu oraz architektoniczno-budowlanego. W ramach tego ostatniego nasi projektanci i architekci przygotowują następujące projekty: architektoniczny, konstrukcyjny, instalacji sanitarnej i centralnego ogrzewania oraz instalacji elektrycznej i teletechnicznej. Gotowy projekt wyposażamy we wszystkie niezbędne decyzje i uzgodnienia, po czym uzyskujemy na rzecz klienta pozwolenie na budowę.

Zapraszamy do współpracy.

Potrafimy zaprojektować i wykonać
dowolny budynek dzięki własnej pracowni projektowej.

Gwarantujemy niezmienność cenową naszych budynków.

Fabryka Technologia

Ecologiq

  •   BIURO
         ul. Geodetów 29
         80-298 Gdańsk
  •   +48 58 304 75 75
  •   +48 58 304 75 75
  •   info@ecologiq.pl

 

Oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. W materiałach reklamowych wykorzystano materiały Domy z Wizją oraz Ekoinbud sp. z o.o