Promocja Estetyczny I0Q8

Estetyczny I0Q8
20.000 zł taniej

Wielkanocna promocja
dom energooszczędny o pow. 123,1 m² aż o 20.000 zł taniej

Zobacz projekt      
Ecologiq nowoczesne domy energooszczędne

Projektujemy i budujemy
nowoczesne domy energooszczędne

Zrealizuj z nami swoje marzenia i spraw radość najbliższym.
Zamieszkaj w ekologicznym domu.

Czytaj więcej       Zapytaj nas      
Ecologiq nowoczesne domy z drewna

Niskie koszty ogrzewania
to większe oszczędności

Izolacja z naturalnych włókien drzewnych zapewnia utrzymanie
ciepła wewnątrz budynku. Bądź przedsiębiorczy i nie ponoś zbędnych kosztów.

Technologia      
Ecologiq drewniane domy ekologiczne

Dbaj o środowisko

Ekologiczność naszych budynków potwierdza wykorzystanie materiałów
budowlanych pochodzenia naturalnego oraz mniejsze zapotrzebowanie
na energię grzewczą. Budujemy odpowiedzialnie i #logicznie

#logicznie      
Ecologiq modułowe budynki prefabrykowane

Prefabrykacja to
dokładność i precyzja

Nasze budynki są szczelne. Ciesz się ciepłym, bezpiecznym i przytulnym domem.

Produkcja      

Gotowe domy energooszczędne

Nowoczesne budownictwo energooszczędne, dzięki swojej urzekającej formie i ciekawej stylistyce cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Wielu z nas marzy o własnym domu, który jest wygodny, funkcjonalny i znakomicie dopasowany do indywidualnych potrzeb mieszkańców. Wyjątkowy charakter prefabrykowanych domów energooszczędnych oraz przemyślane rozwiązania maksymalnego wykorzystania powierzchni użytkowej stanowią doskonałą propozycję dla osób, które zachwyca nowoczesny design w użytecznej formie. Gotowe projekty domów drewnianych opracowane przez pracownię projektową Ecologiq prezentują energooszczędne budynki, które cechuje oryginalność, trwałość, bezpieczeństwo i komfort mieszkania

Domy z prefabrykatów - inwestycja, która się opłaca

Obecnie, coraz większa liczba osób decyduje się na domy z gotowych elementów, które dzięki precyzyjnemu wykonaniu zapewniają energooszczędność i zdrowy klimat wewnątrz. Domy z prefabrykatów powstają o wiele szybciej niż budynki murowane, a koszt ich budowy jest znacznie niższy. Konstrukcje naszych obiektów projektujemy w wyjątkowy sposób, aby gotowy budynek charakteryzował się niewielkimi potrzebami energetycznymi, a jednocześnie był wygodny i funkcjonalny dla jego mieszkańców. Pragniemy podkreślić, że ceny naszych domów energooszczędnych są niezmienne – ustalana na początku wartość inwestycji jest sumą gwarantowaną i nie podlega zmianom w trakcie budowy. Z uwagi na współpracę z Bankiem Ochrony Środowiska, pomagamy uzyskać dofinansowanie do budowy domu oraz kredyt na preferencyjnych warunkach.

Ecologiq jest producentem z Gdańska, który już od kilku lat buduje domy prefabrykowane nie tylko na terenie województwa pomorskiego lecz całej Polski. Nasza technologia doceniona została również za granicą. Obecnie budujemy domy energooszczędne i inne obiekty prefabrykowane w Danii, Szwecji, Norwegii i Niemczech.

Ekologiczność naszych budynków


Oferowane przez naszą firmę prefabrykowane domy energooszczędne są przyjazne dla środowiska i posiadają wiele istotnych zalet, które bezpośrednio przekładają się na komfort mieszkania. W Ecologiq stosujemy wyłącznie certyfikowane, ekologiczne materiały izolacyjne wytarzane z naturalnych włókien drzewnych, które w okresie zimowym efektywnie izolują ściany zewnętrzne i dach budynku natomiast latem chronią przed ciepłem zewnętrznym. Przy całkowitej dyfuzyjności materiału powodującej oddychanie ścian, uzyskujemy wysoki komfort pomieszczeń wewnątrz budynku, a powstały klimat sprzyja również alergikom. Oferowane przez nas całoroczne domy drewniane wyróżniają się nowoczesnym designem, a stosowana technologia pozwala na wybór dowolnego źródła ogrzewania, jak również pokrycia dachowego i elewacji zewnętrznej.

 • KompleksowośćOpen or Close

  Oferujemy kompleksowe realizacje inwestycji. Wymarzony dom lub inny obiekt zrealizujemy od etapu projektowego po stan deweloperski. W niektórych przypadkach oddajemy budynek „pod klucz”, czyli w pełni gotowy do użytkowania.

 • Gwarancja cenyOpen or Close

  Ustalona w procesie projektowym wartość inwestycji nie zmieni się w okresie realizacji umowy. Zapewniamy niezmienność cenową.

 • SzybkośćOpen or Close

  Czas wykonania obiektu w stanie deweloperskim to zaledwie 1-2 miesiące dla domu jednorodzinnego. Dokonujemy montażu budynku z elementów prefabrykowanych w ciągu kilku dni bez względu na pogodę. Budujemy niezależnie od pory roku.

 • ElastycznośćOpen or Close

  W Ecologiq stwarzamy możliwość wyboru modelu budynku w oparciu o gotowy projekt z możliwością jego adaptacji lub projekt indywidualny. Każdy klient otrzymuje osobistego doradcę projektowego.

 • BezpieczeństwoOpen or Close

  Podczas produkcji i montażu używamy wyłącznie atestowanych i certyfikowanych materiałów. Budujemy obiekty, które są bardziej odporne na wiatr i ogień niż budynki murowane.

 • EkologicznośćOpen or Close

  W wyniku zastosowania naturalnych i ekologicznych materiałów budowlanych dom żyje i oddycha razem z nami. Nasze budynki emitują do 75% mniej dwutlenku węgla. Stawiamy na ekologię, dzięki czemu chronimy środowisko naturalne.

 • EnergooszczędnośćOpen or Close

  W procesie prefabrykacji i montażu stosujemy nowoczesne rozwiązania energooszczędne pozwalające znacznie obniżyć koszty eksploatacji budynku. W stosunku do technologii tradycyjnej, czterokrotnie redukujemy opłaty związane z zapotrzebowaniem na energię cieplną, co udowodniliśmy w naszych dotychczasowych realizacjach.

 • PrecyzjaOpen or Close

  W naszej nowoczesnej hali produkcyjnej korzystamy z zaawansowanych technologicznie urządzeń renomowanych firm Hundegger i Weinmann, które pozwalają na obróbkę elementów prefabrykowanych z dokładnością do 1 mm.

Wszystkie
/
Domy małe < 135 m²
/
Domy średnie 135-175 m²
/
Domy duże > 175 m²

Proces projektowania – ekologiczne domy energooszczędne

Projekt indywidualny to projekt, wykonany według szczegółowych założeń klienta. Proces projektowania zaczynamy od wysłuchania inwestora – jego potrzeb, preferencji, sugestii i oczekiwanych korzyści. Udajemy się w teren, aby poznać działkę i jej najbliższą okolicę, aby ich zalety optymalnie wykorzystać przy projektowaniu budynku. Przygotowujemy koncepcję projektową, która służy do przeprowadzenia analizy warunków zabudowy i zagospodarowania terenu. W jej skład wchodzą komputerowe wizualizacje wykorzystania działki, poszczególne kondygnacje, elewacje zewnętrzne oraz rysunki perspektywiczne bryły budynku. Po zaakceptowaniu koncepcji przez klienta przystępujemy do opracowywania projektu zagospodarowania terenu oraz architektoniczno-budowlanego. W ramach tego ostatniego nasi projektanci i architekci przygotowują następujące projekty: architektoniczny, konstrukcyjny, instalacji sanitarnej i centralnego ogrzewania oraz instalacji elektrycznej i teletechnicznej. Gotowy projekt wyposażamy we wszystkie niezbędne decyzje i uzgodnienia, po czym uzyskujemy na rzecz klienta pozwolenie na budowę.

Zapraszamy do współpracy.

Potrafimy zaprojektować i wykonać
dowolny budynek dzięki własnej pracowni projektowej.

Gwarantujemy niezmienność cenową naszych budynków.

Fabryka Technologia

Kontakt

Ecologiq grupa Ekoinbud

ul.Geodetów 29

80-298 Gdańsk

Tel. +48 58 304 75 75

E-mail: biuro@ecologiq.pl

 

Oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. W materiałach reklamowych wykorzystano materiały Domy z Wizją oraz Ekoinbud sp. z o.o