Modułowe domy prefabrykowane - Rodzinny

Gotowy dom z prefabrykatów – projekt Rodzinny

Nowoczesne domy energooszczędne projekt Estetyczny

Unikalny projekt wielopokoleniowego domu prefabrykowanego z użytkowym poddaszem. Parter budynku został rozdzielony na dwa niezależne lokale użytkowe posiadające odrębne wejścia. Na parterze znajdziemy niewielkie, lecz wygodne mieszkanie zapewniające pełen komfort użytkowania dla starszej osoby. W lokalu tym, znajduje się obszerna przestrzeń dzienna z kuchnią, jadalnią oraz salonem, duża łazienka z wygodnym prysznicem zapewniającym możliwość wjazdu na wózku inwalidzkim oraz jedna sypialnia. Drugi lokal został przeznaczony na potrzeby większej, 3-5 osobowej rodziny, z którego dostępne jest poddasze użytkowe. Na parterze znajduje się strefa dzienna z jadalnią, salonem i niewielką, półotwartą kuchnią oraz toaleta.

Przejście między lokalami odbywa się poprzez niewielkie pomieszczenie techniczne. Na poddaszu nowoczesnego domu z prefabrykatów znajduje się strefa nocna z dwoma obszernymi pokojami, łazienką, wygodną sypialnią, niewielkim pokojem, który może pełnić funkcję gabinetu lub pokoju gościnnego oraz duża garderoba dostępna z korytarza. Wykonanie budynku w naszej energooszczędnej technologii prefabrykowanej zapewnia niskie koszty eksploatacji.

Wybierając nasze ekologiczne domy prefabrykowane chronisz środowisko naturalne.

Informacje podstawowe

Powierzchnia użytkowa 144,0 m² Działka 16,5 x 20 m Wysokość 7,79 m Kąt nach. dachu 40º Garaż brak

Wizualizacje

Rzuty i elewacje

Bezpłatna wycena

Kontakt

Ecologiq grupa Ekoinbud

ul.Geodetów 29

80-298 Gdańsk

Tel. +48 58 304 75 75

E-mail: biuro@ecologiq.pl

 

Oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. W materiałach reklamowych wykorzystano materiały graficzne Ekoinbud Sp. z o.o.