Modułowe domy prefabrykowane - Ciepły

Gotowy dom z prefabrykatów – projekt Ciepły

Nowoczesne domy energooszczędne projekt Ciepły

Unikalny projekt kompaktowego, nowoczesnego domu prefabrykowanego spełniającego potrzeby niewielkiej rodziny. Do dyspozycji lokatorów zaprojektowane zostały dwie duże sypialnie, komfortowa łazienka z oddzielnym pomieszczeniem pralni (pom. techniczne), hol i jednostanowiskowy garaż. Jednocześnie budynek posiada przestronną strefę dzienną złożoną z salonu połączonego z jadalnią i otwartą kuchnią, które zapewniają możliwość spotkań z bliskimi w większym gronie.

Ten wyjątkowy projekt parterowego domu z prefabrykatów wykonany został w dwóch wersjach: nowoczesnej i tradycyjnej.

Wersja tradycyjna zachowuje regionalny charakter budynku dzięki drewnianym elementom na elewacji i niedużym oknom zapewniającym prywatność jego użytkownikom. Natomiast wersja nowoczesna charakteryzuje się pełną drewnianą elewacją, która idealnie wpasowuje budynek w naturalne otoczenie, a duże przeszklenia dają możliwość otwarcia wnętrza budynku na ogród i taras.

Projekt Ciepły to ekologiczny dom modułowy, którego technologia prefabrykacji zapewnia wyjątkowo niskie koszty eksploatacji w sezonie zimowym, jak i letnim.

Wybierając nasze energooszczędne domy prefabrykowane chronisz środowisko naturalne.

Udostępnij projekt

Powierzchnia 106,8 m² Działka 16,18 x 18,60 m Wysokość 5,69 m Kąt nach. dachu 35º Garaż 1

Wizualizacje

Rzuty i elewacje

Bezpłatna wycena

Kontakt

Ecologiq grupa Ekoinbud

ul.Geodetów 29

80-298 Gdańsk

Tel. +48 58 304 75 75

E-mail: biuro@ecologiq.pl

 

Oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. W materiałach reklamowych wykorzystano materiały graficzne Ekoinbud Sp. z o.o.