Nowoczesny dom energooszczędny Otwarty – I0Q9

 Home / Domy energooszczędne / Otwarty - I0Q9

Gotowy dom prefabrykowany – projekt Otwarty

Nowoczesne domy energooszczędne projekt Otwarty

Nowoczesny projekt w standardzie nowoczesnego domu energooszczędnego składający się z dwóch brył nawiązujących do formy nowoczesnej stodoły. Obie bryły z dwuspadowym dachem pokrytym blachą połączone zostały łącznikiem.

Na parterze budynku zlokalizowaliśmy dwie części – dzienną i nocną, które łączy wspólna przestrzeń korytarzowa w postaci nowoczesnego holu. W strefie dziennej znajdują się: przestronny salon z otwartym, dużym przeszkleniem, kuchnia i jadalnia z antresolą na piętrze, łazienka oraz pomieszczenie techniczne. W strefie nocnej (druga bryła budynku) mieści dwustanowiskowy garaż, garderobę, kotłownię oraz korytarz prowadzący do gabinetu, pralni, dużej łazienki i sypialni z garderobą.

Na piętrze budynku przewidzieliśmy dwa pokoje, pokój gościnny oraz łazienkę. Wszystkie te pomieszczenia zostały połączone korytarzem posiadającym wyjście na taras nad garażem.

Udostępnij projekt

Informacje podstawowe

Powierzchnia użytkowa 293,1 m² Działka 25,46 x 26,79 m Wysokość 7,88 m Kąt nach. dachu 35º Garaż 2

Wizualizacje

Rzuty i elewacje

Bezpłatna wycena

* pola obowiązkowe


Kontakt

Ecologiq grupa Ekoinbud

ul.Geodetów 29

80-298 Gdańsk

Tel. +48 58 304 75 75

E-mail: biuro@ecologiq.pl

 

Oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. W materiałach reklamowych wykorzystano materiały Domy z Wizją oraz Ekoinbud sp. z o.o