FreeDOM w naszych domkach letniskowych żyjesz wygodnie i w zgodzie z naturą

freeDOM

w naszych domkach letniskowych
żyjesz wygodnie i w zgodzie z naturą

FreeDOM Twój dom letniskowy na lato… na lata

freeDOM

Twój dom letniskowy na lato… na lata

Mieszkaj zdrowo i komfortowo

freeDOM

Mieszkaj zdrowo i komfortowo

Ecologiq modułowe budynki prefabrykowane

freeDOM

Twoje 35 m2 wolności

Prefabrykowany dom letniskowy

Własny dom letniskowy to niezbędny element każdej działki rekreacyjnej. Jest to również doskonała odskocznia od wielkomiejskiego trybu życia. Pozwól sobie na ciszę i spokój od zgiełku, hałasu i codziennej rutyny. FreeDOM to Twój prywatny azyl. Miejsce wyciszenia i relaksu w zgodzie z naturą. FreeDOM to Twoja wolność. Twój dom letniskowy bez pozwolenia.

FreeDOM to solidny domek rekreacyjny 35 m², którego budowa oparta jest o konstrukcję z certyfikowanego, litego drewna KVH. Dzięki zastosowaniu tego materiału nasz dom letniskowy bez pozwolenia jest wyjątkowo odporny na uszkodzenia, grzyby i insekty.

W przeciwieństwie do domków holenderskich czy kontenerowych, freeDOM jest solidnym budynkiem ekologicznym zbudowanym w energooszczędnej technologii z prefabrykatów drewnianych, którą wykorzystujemy do budowy nowoczesnych domów jednorodzinnych i modułowych budynków użyteczności publicznej.

Charakterystyka

FreeDOM to domek letniskowy na zgłoszenie, którego legalizacja, zgodnie z polskim prawem nie wymaga uzyskania pozwolenia na budowę, a jedynie zgłoszenia do starostwa powiatowego lub urzędu wojewódzkiego. Jednocześnie freeDOM został tak skonstruowany, aby jego transport odbywał się w jednym kawałku, bez konieczności demontażu jakiegokolwiek elementu. Domek rekreacyjny FreeDOM jest dostępny w dwóch wariantach:

 • Izolacja ścian freeDOM odbywa się wyłącznie z wykorzystaniem ekologicznej i naturalnej wełny drzewnej STEICO. Nie stosujemy niezdrowych materiałów izolacyjnych takich, jak styropian, pianka poliuretanowa czy podatna na zawilgocenie wełna mineralna.
 • Stosowane w naszej energooszczędnej technologii prefabrykowanej ekologiczne materiały izolacyjne od wielu lat sprawdzają się w domach jednorodzinnych i budynkach użyteczności publicznej.

Ściany domu są izolowane ekologicznymi materiałami z naturalnych włókien drzewnych metodą wdmuchiwania, dzięki czemu izolacja nie osiada zachowując swój kształt i właściwości przez lata. Zewnętrzna strona budynku pokryta jest elewacją ze świerku skandynawskiego wzbogacono dodatkowo o akcenty z blachy panelowej.

FreeDOM w liczbach

 • gotowy w 6 tygodni

  6

  tygodni na produkcję

 • 35 m2 powierzchni całkowitej

  35 m²

  powierzchni całkowitej

 • waga 6 ton

  6 t

  waga

 • 9 ilość prefabrykatów

  9

  ilość prefabrykatów

 • 3 lata gwarancji

  3

  lata gwarancji

Korzyści FreeDOM


 • Brak ograniczeńOpen or Close

  Brak ograniczeń – legalizacja freeDOM odbywa się poprzez zgłoszenie budynku do starostwa powiatowego lub urzędu wojewódzkiego. Nasz domek letniskowy 35m² nie wymaga uzyskania pozwolenia na budowę. Bez zbędnych formalności. Nie ograniczaj się przepisami budowalnymi.

 • Bezpieczeństwo (drewniana konstrukcja) Open or Close

  Nasz domek rekreacyjny 35m², w przeciwieństwie do budynków holenderskich czy kontenerowych jest zbudowany w oparciu o solidny stelaż z prefabrykatów drewnianych. Używamy wyłącznie certyfikowanego drewna litego KVH klejonego warstwowo, które nie podlega pęknięciom ani odkształceniom. Twój dom będzie odporny na uszkodzenia, grzyby i insekty.

 • Energooszczędność Open or Close

  W procesie prefabrykacji elementów drewnianych oraz podczas montażu naszego domu letniskowego bez pozwolenia stosujemy wyłącznie nowoczesne rozwiązania energooszczędne pozwalające znacznie obniżyć koszty eksploatacji budynku. Pomożemy Ci zadbać o środowisko.

 • Zdrowy mikroklimat Open or Close

  Nowoczesny domek letniskowy FreeDOM jest budowany i ocieplany przy użyciu naturalnych materiałów budowlanych pochodzenia drewnianego. Stosujemy izolację z ekologicznych włókien drzewnych firmy STEICO. Mieszkaj zdrowo i ekologicznie.

 • Krótki czas budowy Open or Close

  Średni czas budowy cechujący nasz domek letniskowy 35m² wynosi zaledwie 6 tygodni. Produkcja freeDOM odbywa się w naszej gdańskiej fabryce, gdzie z dokładnością do 1 mm. przygotowujemy wszystkie elementy prefabrykowane. Twój domek letniskowy na zgłoszenie będzie dostarczony szybciej niż myślisz.

 • Gotowe rozwiązanie Open or Close

  Domek letniskowy bez pozwolenia freeDOM jest gotowym produktem, który zamawiasz i odbierasz. Dostarczamy całościową dokumentację projektową niezbędną do zalegalizowania budynku. W przypadku inwestycji deweloperskich pomagamy w niezbędnych formalnościach. FreeDOM czeka na Ciebie.

Zapytaj o swoje 35 m² wolności

Kontakt

Ecologiq grupa Ekoinbud

ul.Geodetów 29

80-298 Gdańsk

Tel. +48 58 304 75 75

E-mail: biuro@ecologiq.pl

 

Oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. W materiałach reklamowych wykorzystano materiały graficzne Ekoinbud Sp. z o.o.