Realizujemy budynki użyteczności publicznej

 Home / Producent budynków energooszczędnych

Ecologiq

ECOLOGIQ jest firmą produkującą prefabrykowane, ekologiczne budynki użyteczności publicznej oraz domy energooszczędne. Naszą domeną jest budownictwo modułowe, w szczególności placówki oświatowe oraz budynki biurowe.

Budownictwo modułowe ze względu na swój nowoczesny charakter, wysoką jakość oraz błyskawiczny czas realizacji cieszy się dynamicznie rosnącym zainteresowaniem wśród polskich inwestorów. Budynki modułowe z powodzeniem spełniają rolę domów mieszkalnych, pawilonów handlowych czy biur. Coraz częściej wykorzystuje się je także w budowie budynków użyteczności publicznej takich, jak placówki oświatowe, oświatowo-opiekuńcze i medyczne.

W naszej energooszczędnej technologii prefabrykowanej realizujemy kompleksowo:


Nowoczesne żłobki, przedszkola oraz szkoły

Budynki biurowe

Budynki wielorodzinne


Fabryka Energooszczędnych Budynków Modułowych

W naszej nowoczesnej fabryce wszystkie elementy konstrukcyjne powstają przy użyciu najnowocześniejszych, certyfikowanych maszyn do obróbki drewna takich, jak centrum ciesielskie CNC Hundegger oraz linia produkcyjna Weinmann. Każdy element prefabrykowany wykonujemy z dokładnością do 1 mm przy użyciu drewna litego KVH oraz klejonego warstwowo LVL i BSH. Stosowane materiały, ze względu na swoje wyjątkowe właściwości, nie podlegają pęknięciom ani odkształceniom. Jednocześnie są wysoko odporne na uszkodzenia, grzyby i insekty.

Domy energooszczędne Ecologiq - fabryka

Fabryka domów energooszczędnych w Gdańsku.

Domy energooszczędne Ecologiq - centrum ciesielskie

Centrum Ciesielskie CNC firmy Hundegger.

Domy energooszczędne Ecologiq - linia produkcyjna

Najnowocześniejsza linia produkcyjna Weinmann.

Kontakt

Ecologiq grupa Ekoinbud

ul.Geodetów 29

80-298 Gdańsk

Tel. +48 58 304 75 75

E-mail: biuro@ecologiq.pl

 

Oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. W materiałach reklamowych wykorzystano materiały graficzne Ekoinbud Sp. z o.o.