+48 601 860 671    +48 609 607 533

Fabryka Domów Energooszczędnych

 Home / Fabryka Domów Energooszczędnych

O Ecologiq

Siedziba spółki ECOLOGIQ oraz fabryka domów energooszczędnych mieści się w Gdańsku. Całość produkcji zlokalizowana jest w nowoczesnej hali produkcyjnej o powierzchni blisko 2 500 mkw. na terenie lokalnej Strefy Ekonomicznej.

ECOLOGIQ Sp. z o.o. jest producentem prefabrykowanych, ekologicznych i oszczędnych, gotowych: domów dla klientów indywidualnych i deweloperów oraz obiektów wielkogabarytowych dla służby zdrowia, oświaty oraz handlu.

Produkcja ECOLOGIQ opiera się na najnowocześniejszych maszynach do obróbki drewna tj. centrum ciesielskim CNC firmy Hundegger oraz linii produkcyjnej firmy Weinmann, pozwalającym wykonać elementy z dokładnością do 1 mm. Wykwalifikowani specjaliści w połączeniu z zaawansowaną prefabrykacją gwarantują terminowość wykonania i krótki czas montażu gotowego obiektu u klienta.

Klient otrzymuje obiekt w stanie deweloperskim, o wysokim standardzie wykonania oraz jakości klasy premium.

Fabryka

Podstawą naszej technologii są lekkie konstrukcje drewniane charakteryzujące się doskonałymi parametrami termicznymi oraz wysoką wytrzymałością i sztywnością pozwalającą budować obiekty wielokondygnacyjne. Elementy konstrukcyjne wykonywane są z drewna klejonego KVH oraz LVL gwarantującego niską wilgotność drewna oraz właściwą pracę materiału.

Fabryka domów energooszczędnych w Gdańsku.

Centrum Ciesielskie CNC firmy Hundegger.

Najnowocześniejsza linia produkcyjna Weinmann.

Partnerzy

Ecologiq Sp. z o.o.

  •   FABRYKA i BIURO
         ul. Geodetów 29
         80-298 Gdańsk
  •   +48 601 860 671
  •   +48 58 304 76 76
  •   info@ecologiq.pl