+48 609 607 533    +48 601 860 671

Domy modułowe

 Home / Domy energooszczędne

Producent domów modułowych - atrakcyjna cena, profesjonalne wykonanie

Oferowane przez naszą firmę domy modułowe w sposób diametralny różnią się od klasycznych murowanych konstrukcji. Powstają one z gotowych elementów oraz prefabrykatów, które zostały zaprojektowane w taki sposób, aby do minimum skrócić czas niezbędny do wykonania całej konstrukcji na placu budowy.

Występujemy w roli producenta, dlatego większa część podzespołów, w które wyposażone są domy modułowe, jest wytwarzana w naszej nowoczesnej fabryce zlokalizowanej na terenie Gdańska. Jest ona wyposażona w zaawansowane technologicznie centrum ciesielskie oraz nowoczesne linie produkcyjne pozwalające z ogromną dokładnością produkować poszczególne elementy i moduły.

Do ich produkcji wykorzystujemy materiały najwyższej klasy, a cały proces obróbki jest realizowany z dokładnością do jednego milimetra. Dzięki temu nasze domy modułowe całoroczne są pod względem konstrukcyjnym dopracowane w każdym szczególe. Przebywanie w nich jest wygodne i bezpieczne, a eksploatacja wiąże się ze znacznie niższymi kosztami w porównaniu z klasycznymi, murowanymi konstrukcjami. Kolejnym atutem naszej oferty jest cena. Domy modułowe w produkcji są nieporównywalnie tańsze od klasycznych konstrukcji.

Budujemy domy modułowe na obszarze całego województwa pomorskiego

Potrzebny jest Wam rzetelny i doświadczony producent domów modułowych? Szukacie go na terenie województwa pomorskiego? Koniecznie skontaktujcie się z naszą firmą, ponieważ już od kilku lat wykonujemy domy modułowe. Na przestrzeni naszej wieloletniej działalności na rynku osiągnęliśmy wiele sukcesów i dzięki temu możemy pochwalić się wieloma realizacjami. Jako producent domów modułowych zapewniamy obsługę na satysfakcjonującym poziomie.

W naszym standardzie, bez dodatkowych opłat,
współczynnik przenikania ciepła to U < 0,14 W/m²K.

Co warte podkreślenia w przypadku naszej oferty standardem jest izolacja nakrokwiowa.

Fabryka Projekty domów

Opis dachu

 • w naszym standardzie, bez dodatkowych opłat, współczynnik przenikania ciepła to U< 0,14 W/m2K
 • materiały termoizolacyjne z włókna drzewnego
 • w standardzie wykonania izolacja nakrokwiowa
 • dach otwarty dyfuzyjnie – bezpieczny i zdrowy wewnętrzny mikroklimat

Opis ścian

 • w naszym standardzie, bez dodatkowych opłat, współczynnik przenikania ciepła to U<0,14 W/m2K
 • ściany są węższe a jednocześnie cieplejsze niż ściany murowane, a zapotrzebowanie cieplne jest o ponad 50% niższe
 • konstrukcja nośna z drewna klejonego KVH najwyższej klasy

Partnerzy

Ecologiq Sp. z o.o.

 •   BIURO
       ul. Geodetów 29
       80-298 Gdańsk
 •   +48 601 860 671
 •   +48 58 304 76 76
 •   info@ecologiq.pl

 

Oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. W materiałach reklamowych wykorzystano materiały Domy z Wizją oraz Ekoinbud sp. z o.o