+48 609 607 533    +48 601 860 671

Domy gotowe

 Home / Oferta / Domy energooszczędne

Gotowe domy z prefabrykatów

Wiele osób marzy o własnym domu wybudowanym na spokojnych peryferiach miasta. Domu, który jest wygodny, przestronny i znakomicie dopasowany do indywidualnych potrzeb. Jeżeli i Wy również jesteście takimi osobami, to niniejsza strona internetowa jest miejscem, w którym odkryjecie piękno i możliwości domów drewnianych wykonywanych z gotowych elementów. Dowiecie się, jakie możliwości może Wam zaoferować profesjonalny producent domów modułowych i dlaczego warto zainwestować w tego typu rozwiązanie. Zapraszamy do dokładnego przeanalizowania wszystkich informacji znajdujących się na tej stronie internetowej oraz sprawdzenia naszego portfolio, w którym umieściliśmy wiele dotychczasowych realizacji przedstawiających nasze domy prefabrykowane.

Domy z prefabrykatów - inwestycja, która się opłaca

Obecnie coraz większa liczba osób decyduje się na domy z gotowych elementów, ponieważ jest to bardzo korzystna inwestycja. Domy z prefabrykatów wykonywane są o wiele szybciej, a koszt ich budowy jest znacznie niższy od budynków murowanych. Konstrukcja jest zaprojektowana w taki sposób, aby budynek charakteryzował się niewielkimi potrzebami energetycznymi, a jednocześnie był wygodny i funkcjonalny dla mieszkańców. Dzięki naszej firmie każdy z Was może stać się właścicielem domu z gotowych elementów. Jesteśmy producentem z Gdańska, który już od kilku lat wykonuje domy prefabrykowane na terenie całego województwa pomorskiego. Naszym klientom gwarantujemy nie tylko solidną i estetyczną konstrukcję, ale również profesjonalną obsługę na każdym etapie współpracy. Zrobimy wszystko, aby nie zawieść Waszych oczekiwań.

Wszystkie
/
Domy małe < 135 m²
/
Domy średnie 135-175 m²
/
Domy duże > 175 m²

Ecologiq Sp. z o.o.

  •   BIURO
         ul. Geodetów 29
         80-298 Gdańsk
  •   +48 601 860 671
  •   +48 58 304 76 76
  •   info@ecologiq.pl

 

Oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. W materiałach reklamowych wykorzystano materiały Domy z Wizją oraz Ekoinbud sp. z o.o