+48 609 607 533    +48 601 860 671

Aktualności

 Home / Aktualności

Szkolenie W Siedzibie Steico

W dniach 11-12 maja mieliśmy przyjemność uczestnictwa w Akademii Steico w Czarnkowie. Dwa dni cennej skondensowanej wiedzy na temat produktów oraz technologii STEICO. Dziękujemy za tak wartościowe szkolenie.

Zdjęcie ze szkoleniaMaj 2017

Ogólnopolski Szczyt Enegretyczny Gdańsk 2017

W tym roku uczestniczyliśmy w V jubileuszowej edycji Ogólnopolskiego Szczytu Energetycznego OSE. Dnia 24 kwietnia gościliśmy w naszej fabryce domów energooszczędnych wycieczkę studialną dla uczestników tego wydarzenia.

Relacja ze SzczytuKwiecień 2017

Spotkanie Szkoleniowo-Integracyjne

Na początku lutego uczestniczyliśmy w spotkaniu szkoleniowo-integracyjnym na promie Stena Line.

Marzec 2017

Wizyta Studentów Z Politechniki Gdańskiej

Mieliśmy przyjemność gościć studentów z Politechniki Gdańskiej na naszej hali produkcyjnej, na której najlepiej można zaobserwować cały proces technologiczny budowy domów energooszczędnych. Po wycieczce po hali zaprezentowaliśmy również nasze istniejące realizacje oraz te, które są trakcie budowy.

Targi Budma

W dniach 7-10 lutego uczestniczyliśmy w Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury w Poznaniu. Cieszymy się z dużego zainteresowania naszą firmą, co świadczy o coraz większej świadomości na temat energooszczędnego budownictwa prefabrykowanego.

Zdjęcie stoiskaLuty 2017

Kolejna Realizacja

Przy ulicy Pułkownika Dąbka w Gdańsku zrealizowaliśmy kolejną inwestycję – Przedszkole nr 83 dla 175 maluchów.

Zobacz filmStyczeń 2017

Nowa realizacja

Przedstawiamy aktualną realizację dwa budynki bliźniacze realizowane dla Inwestora w Norwegii.

Zobacz galerięListopad 2016

Nowa realizacja

Przedstawiamy aktualną realizację dwa budynki bliźniacze realizowane dla Inwestora w Norwegii.

Zobacz galerięListopad 2016

Nowa realizacja

Kolejny klient cieszy się swoim energooszczędnym domem plus garaż wykonany w standardzie NF40.

Zobacz galerięPaździernik 2016

Nowa strona www.ecologiq.pl

Po trwającym ponad miesiąc procesie projektowania oddajemy do Państwa dyspozycji nową stronę internetową www.ecologiq.pl. Strona została zaprojektowa także dla urządzeń mobilnych.

Październik 2016

Domy z Wizją

W listopadzie podpisaliśmy umowę z pracownią architektoniczną "Domy z Wizją". Umowa dotyczy ścisłej współpracy w dziedzinie projektowania domów oraz wykorzystywaniu wizualizacji domów projektowanych. "Domy z Wizją" to wiodące biuro projektowe z siedzibą w Warszawie, które zajmuje się opracowywaniem koncepcji oraz projektów domów dla klientów z Polski jak i z UE.

Listopad 2015

Otwarcie Fabryki ECOLOGIQ

W październiku 2015 r nastąpiło oficjalne otwarcie fabryki domów energooszczędnych ECOLOGIQ. Bardzo dziękujemy wszystkim gościom za przybycie i udział w tak ważnym dla nas dniu.

Październik 2015

Targi Gdańsk

W październiku 2015 roku w Gdańsku odbywały się targi organizowane przez MURATOR-a. Dziękujemy odwiedzającym za merytoryczne spotkania oraz podpisane umowy.

Październik 2015

Targi "Nowe mieszkanie, nowy dom"

We Wrześniu braliśmy udział w Gdyni w Trargach "Nowe mieszkanie, nowy dom". Firma Murator organizuje cykl targów na terenie Trójmiasta. Ecologig specjalnie na to wydarzenie przygotował specjalne stanowisko spotkań. Dziękujemy naszym klientom za odwiedziny oraz kontrakty.

Wrzesień 2016

Partnerzy

Korzystamy z najlepszych materiałów następujących producenktów:

Ecologiq Sp. z o.o.

  •   BIURO
         ul. Geodetów 29
         80-298 Gdańsk
  •   +48 601 860 671
  •   +48 58 304 76 76
  •   info@ecologiq.pl

 

Oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. W materiałach reklamowych wykorzystano materiały Domy z Wizją oraz Ekoinbud sp. z o.o